Bu Makale
262 Tekil
Görüntülendi.
BU SEÇİM TAM BİR SAHTEKARLIK PROPAGANDASINA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

BU SEÇİM TAM BİR SAHTEKARLIK PROPAGANDASINA DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

 

Ülkeyi kutuplaştırdılar hem de nasıl kutuplaştırma.

 

Cumhuriyet tarihi böyle alavere dalavere sahtekarlık görmedi diye düşünüyorum.

 

Pazar günü gerçekleşecek olan seçimlerle ilgili propaganda çalışmalarının yanı sıra adına kara propaganda diyebileceğimiz diz boyunu geçmiş rezilliklere şahit oluyoruz.

 

Son seçimlerde bakın neler gördü nelere şahit oldu güzel ülkemin yurttaşları, Oslo da görüşenler, Kandilli ile görüşenler, Habur'da çadır mahkemeleri, İmralı ile görüşenler, TRT'de İmralı mektubu okutanlar, TRT'ye bebek katilini çıkartanlar say say bitmiyor gerçekten.

 

Bu seçimde neler gördü neler duydu halk, geçmiş seçimlerde terör örgütü PKK ile veya FETÖ terör örgütüyle kol kola olanlar bu seçimde videolarda sanki muhalefet partisi görüşmüş kol kola yürümüş gibi gösteriyorlar ne acıdır ki iftira atmaktan hiç utanmıyorlar.

 

Bununla yetinmeyen iktidar yandaşları CHP adına el broşürleri bastırıyorlar, bu broşürlerin kiminde CHP'ye oy verin şehit sayısı artsın, kandil CHP'yi destekliyor ve gerçekten onursuzca bu el broşürlerini dağıtıyorlar.

 

Bununla yetinmiyorlar özel hayatlarla ilgili sahte videolar düzenliyorlar ve onları dağıtıyorlar.

 

Bu seçim öyle bir noktaya geldi ki iktidar anlatacağı veya bugüne kadar yaptıklarını savunacak hali kalmadığı için olacak ki yandaşları yalan dolan iftira dolu bir kampanya yapıyorlar.

 

Bunları yapan insanlar onurlarını, şereflerini, haysiyetlerini ayaklar altına alıyorlar aslında. Kendileri için böyle bir kara propaganda yapılsa ne yaparlardı.

 

Ha! sahi bir de bunlar namazında niyazında insanlar.

 

Gerçekten namaz kılmak önemli değilmiş bu son seçimde onu öğrendim.

 

Onurlu olmak çok kolay bir şey değilmiş bazı insan için, bunlar namazı bile kendi menfaatleri için kullanıyorlar demek ki diye sormadan edemiyor insan.

 

Bu seçimde onursuz insanları çok gördü Türk halkı.

 

 

Sağlıcakla Kalın 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163