ALTAN İNANÇ SAHALARDA

 CHP 2. Bölge Milletvekili Adayı Altan İnanç: Giritlilerin sorunları bizim için önemli

Bornova Giritli ve Mübadiller Derneği Başkanı Hakan Gülen’i ziyaret eden CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Altan İnanç, “Giritliler'in İstekleri, sorunları bizim için önemli. İzmir’de tüm renklerimiz, tüm değerlerimiz ile bir bütünüz” dedi.
CHP İzmir 2. Bölge Milletvekili Adayı Altan İnanç, İzmir Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bornova İlçe Başkanı Ertürk Çapın, ilçe yöneticileri ve gençlik ve kadın kolları ile birlikte Bornova Giritli ve Mübadiller Derneği Başkanı Hakan Gülen’i ziyaret etti.

"DEMOKRASİNİN VE ÖZGÜRLÜĞÜN ÖNCÜ KENTİ"

 CHP 2. Bölge Milletvekili Adayı Altan İnanç, ziyaretin ardından yaptığı değerlendirmede şu ifadeleri kullandı: 

  “Bizlere kapılarını, gönüllerini açtıkları ve misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Giritliler geçmişleri ile büyük medeniyetlerimizin anlamlı haritasıdır bize. İstekleri, sorunları bizim için önemli. İzmir’de tüm renklerimiz, tüm değerlerimiz ile bir bütünüz. Geçmişte olduğu gibi İzmir’imiz de Bornova’mız da demokrasinin ve özgürlüğün öncü kenti olmaya devam edecek.”  dedi.

"CHP KAZANACAK, TÜRKİYE KAZANACAK"

Ziyaret sonrası kısa bir sohbetimizde programı hakkında bilgi veren İnanç "Bizim hedef kitlemiz; şimdiye kadar CHP'ye oy vermemiş ama şimdi, 20 yıllık AKP yönetiminin mağdur insanlarıdır. Potansiyel olarak, seçmenimiz olması gereken halkımızın kapısını çalarak, onları parti saflarına davet ediyoruz." diyen İnanç çalışmalarının Türkiye'nin gerçekleriyle donanıp, halkımızı iktidar olmaya ikna ederek, 20 yıllık talan düzeninin artık son bulmasını sağlamak olduğunu ifade etti.

CHP  kazanırsa Türkiye'nin kazanacağını ifade ederek; "Biz parti olarak halkımızın her kesimine hitap ediyoruz. Önümüzde ki 28. Dönem TBMM'n de, güçlü bir CHP demek, güçlü bir Türkiye demektir.Halkımızın her kesiminden hem Cumhurbaşkanlığı, hemde TBMM için oy istiyoruz." dedi.
HALKIZ BİZ
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163