Çağrı Gruşçu'dan miting gibi adaylık açıklaması
Sabahın erken saatlerinde ilçe kongre delegeleri için Ege Palas Oteli’nde düzenlenen kahvaltının ardından Konak İlçe Başkanlığı’nda yapılacak olan basın açıklamasına parti üyeleriyle birlikte hareket edildi.  Etkinliğe katılan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur gündeme ve kongre sürecine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Batur: “2 Şubat 2018 tarihinde Konak’a atandım. Bu şerefli görevi bana tebliğ eden, her zaman yol yürümekten onur duyduğum Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkür ederim. Adaylık sürecimde Konak örgütü beni kucakladı, bağrına bastı. Tek çatlak ses çıkmadı. Seçim döneminde böyle dinamik, donanımlı ve gayretli bir örgütle çalışmak benim için büyük bir şanstı. Vefa, sadece İstanbul’da bir semt adı değildir. Siyasette ahde vefa çok önemlidir. Ben de bu yüzden açık bir şekilde taraf olduğumu belirtiyorum. Bu süreçte genç ve başarılı yol arkadaşım, kardeşim, ilçe başkanım Çağrı Gruşçu’ya başarılar diliyorum. Partimizi iktidara taşıyacak genç yönetim anlayışını benimsemiş bir yapıyı geliştireceğine ve devam ettireceğine inanıyorum” diye konuştu.

 “Daha gidecek çok yolumuz var.”

Cumhuriyet Halk Partisi Konak İlçe Başkanı Çağrı Gruşçu  “Her bir sokağına mahallesine birlikte girdiğimiz, kentimizi güzelleştirmek için emek harcadığımız ve rekor oy oranına imza attığımız Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un “Birlikte Konak” anlayışıyla;  heyecanlı konuşması bize yaptıklarımızın çıtasını daha da yukarı taşıyabilecek motivasyonu verdi. Kendisine teşekkür ederim” dedi.

Partiye kayıt olduğu ilk günkü kadar heyecanlı olduğunu dile getiren Gruşçu şöyle devam etti: “Aynı heyecanı taşıyorum. O günden bugüne yaptıklarımızla, üretimimizle, çabamızla örnek bir partili olabilmek için daima çalıştık. İktidarın baskılarına rağmen yılmadık! Gençliğimizin enerjisini de ortaya koyarak ilkelerimizin iktidarı için mücadele ettik. Güvenle, emekle bağlılıkla, saygıyla, sevgiyle birleşen güzel Cumhuriyet Halk Partisi ailemizi daha da büyütmeyi birlikte başaracağız. Gençlik kollarımızla, kadın kollarımızla, yöneticilerimizle, komisyonlarımızla; demokrasiye, barışa, adalete, özgürlüğe inanmış kim varsa daha gidecek çok yolumuz var. Yükümüz ağır hedeflerimiz büyük”

 

 

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163