CHP Bornova Büyük Mitinge Hazır
CHP Bornova İlçe Başkanlığı, 4 Ağustos’ta, Gündoğdu Meydanı’nda yapılacak "Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi" için hazırlıklarını tamamladı.
Bornova'nın dört bir tarafı bayrak ve afişlerle donatıldı.
İlçe Başkanı Nevzat Kavalar “Mitinge, 1 milyonun üstünde katılım hedefliyoruz” dedi.

YÜZBİNLER KATILACAK


15 Temmuz sonrasında Taksim'de ‘Darbeye Hayır’ diye haykıran Cumhuriyet Halk Partisi, Taksim’deki dev mitingin ardından 4 Ağustos Perşembe günü, Gündoğdu Meydanı’nda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun katılımıyla Cumhuriyet ve Demokrasi Mitingi yapacak.
Saat 19.30’da başlayacak olan dev buluşmaya İzmir'in dört bir yanından Cumhuriyet ve Atatürk sevdalıları katılacak.

BORNOVA MİTİNGE HAZIR


Mitingte 1 milyon İzmir'liyi hedefleyen CHP Bornova İlçe Başkanlığı dev miting için hazırlıklarını tamamladı.
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, İzmir Milletvekili Atila Sertel, İl Yöneticileri Tuğrul Keskin ve Dilek Bilgin'inde katıldığı toplantı ile İlçe Yönetimi Miting için seferberlik ilan etti. 

Mahalle temsilcileri, İlçe Yöneticileri, Meclis üyeleri, Gençlik ve Kadın Kollarının miting gününe kadar Bornova'nın her köşesini tarayacaklarını ve Bornovalıları Mitinge davet edeceklerini belirten İlçe Başkanı Nevzat Kavalar "Miting günü otobüslerde bedava olacak, biz Bornova'dan en az 100.000 kişinin mitinge katılacağını tahmin ediyoruz.  Bu sayıyı arttırmak için var gücümüzle çalışacağız. Miting  için İlçenin dört bir tarafı gençlik kollarımız tarafından bayraklarla donatıldı. Billboardlara afişlerimiz asıldı, ayaklı panolar en işlek noktalara asıldı. Bornova'nın giriş ve çıkışlarına pankartlar asıldı, köprü üstleri görsellerle donatıldı." diye konuştu.


DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKIYORUZ


Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila “İzmir, son yılların en coşkulu , en anlamlı ve en kalabalık mitingine ev sahipliği yapacak. İzmir halkı demokrattır, darbelere sonuna kadar karşıdır ve Cumhuriyetine bağlıdır. Bunun için bizler de halkımızın bu duyarlılıklarını bilerek tüm imkanlarımızla hazırlanıyoruz. Darbelere ‘hayır’ demek, demokrasiyi, Cumhuriyet’i ve Atatürk değerlerini savunmak için herkesi 4 Ağustos Perşembe günü Gündoğdu Meydanı’na bekliyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×