CHP'den Erdoğan'a 'paçavra' yanıtı
ANKA’ya konuşan Tezcan, Erdoğan’ın, “Şu anda el ele, kol kola dolaştıkların Güneydoğu Anadolu’yu, Doğu Anadolu’yu bölmek parçalamak istediler. Ve sen onlarla beraber Hakkari’de onların paçavralarını dalgalandırdın, onların verdiği destekle miting yaptın” ifadelerine sert tepki gösterdi.

Tezcan, “Biz paçavralar eşliğinde miting hiç bir zaman, hiçbir yerde yapmadık. Paçavralar altında siyaset yapmayı da bilmeyiz. Ancak Sayın Erdoğan, terör örgütü başının açıklamalarını Diyarbakır meydanında, paçavralar altında, televizyon kanallarında, canlı olarak 80 milyona dinletmiş, 80 milyonu terör örgütü başının ağzına baktırmıştır” dedi.

“ERDOĞAN’IN PAÇAVRA KÜLTÜRÜNÜN GENİŞ OLDUĞU BİLİNİR”
Mesut Barzani’nin ziyaret sırasında İstanbul Atatürk Havalimanı’nda Irak Kürt Bölgesel Yönetimi bayrağının asılmasını anımsatan Tezcan, şöyle devam etti:

“Paçavra dediklerini havaalanlarında Türk bayrağı ile yan yana dalgalandıran kendisidir. Paçavraların gölgesinde Süleyman Şah Türbesi’ni kaçıran Sayın Erdoğan’dır. Sayın Erdoğan’ın hem paçavra kültürünün çok geniş olduğu, iftira yeteneğinin çok gelişmiş olduğu bilinmektedir.

Türkiye’nin üniter yapısını parçalayacak ve Türkiye’yi bölecek bütün uluslarası projelerin içinde yer almış ve kendisini o projelerin eş başkanı ilan etmiş birisinin ülke bütünlüğünden bahsetmesi sadece bir kara mizah konusu olabilir.” 
Kaynak: gercekgundem.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×