CHP'den üç kritik toplantı
 CHP, 4-5 Kasım tarihlerinde partisinin belediye başkanlarını, 12-13 Kasım tarihlerinde milletvekillerini, 19 Kasım’da ise il başkanlarını toplayacak. CHP, Kasım ayında gerçekleştireceği toplantılarla parti içi çalışmalara hız verecek. Belediyelerin performansları, örgüt faaliyetleri, saha çalışmaları bu toplantılarda masaya yatırılacak.

BELEDİYELERİN PERFORMANSLARI MASAYA YATIRILACAK
CHP Belediye Başkanları Toplantısı 4-5 Kasım tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecek. Toplantıda, genel merkez tarafından hazırlanan raporlar ışığında, belediyelerin performans ölçümleri görüşülecek. Belediyelerin mali durumları da bir önceki dönemle karşılaştırmalı olarak değerlendirilecek. Belediyeler bu çerçevede kendi çalışmaları hakkında da bilgi verecek.

Belediye başkanları toplantısında, yakın dönem seçimlere ilişkin değerlendirmeler de yapılacak. “Bugüne kadar ne yaptık, bundan sonra ne yapacağız” temasıyla gerçekleştirilecek toplantıda, 2019’a kadar izlenecek strateji belirlenecek.

MİLLETVEKİLLERİ TOPLANACAK
CHP’de 12-13 Kasım tarihlerinde ise milletvekilleri toplanacak. Ankara’da gerçekleştirilecek toplantıda güncel siyasi gelişmeler ele alınacak.

İL BAŞKANLARI TOPLANTISI TRABZON’DA
CHP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı ise 19 Kasım’da Trabzon’da yapılacak. İl başkanları toplantılarını Ankara dışına taşıyan CHP’de, 81 il başkanı bu kez Trabzon’da bir araya gelecek. Toplantıda, örgüt faaliyetleri ve saha çalışmalarının yanı sıra il başkanları kendi bölgeleriyle ilgili sorunları da aktaracak. Toplantıda siyasi gündem de ele alınacak.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×