CHP ev ziyaretlerine başladı
CHP Parti Okulu’nun koordinasyonunda atanan sandık çevresi sorumlularının bugüne kadar 11 bin 305 hane halkıyla birebir temas ettiği raporlandı.

Bir yandan sandık çevrelerinde örgütlenmesini tüm hızıyla sürdüren CHP’ye, çok sayıda gönüllü başvurusu da geliyor. 10 bine yaklaşan vatandaşın referandum sürecinde “gönüllü” olarak “hayır” kampanyasına katkı sunmak istediği öğrenilirken, CHP’nin kapısını çalanlar arasında daha önce Ak Parti’ye oy verdiğini belirten çok sayıda vatandaşın da bulunduğu öğrenildi.

Milliyet’ten Meriç Tafolar'ın aldığı bilgilere göre bu süreçte CHP’ye çok sayıda gönüllü başvurusu da geliyor. Kampanya sürecinde aktif görev yapma isteğini bildiren vatandaş sayısının 10 bine yaklaştığı, bu isimler arasında geçtiğimiz seçimlerde Ak Parti’ye oy verdiğini belirten yurttaşların da olduğu öğrenildi.

Kılıçdaroğlu, MHP ve AKP'li başta olmak üzere eski siyasetçilere, Türkiye’nin gidişatı hakkında endişelerin samimi bir şekilde anlatılması ve bu siyasetçilerin sorumluluklarının hatırlatılması gerektiğine işaret etti.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×