CHP'li Kadınların Başkanı Köse; Padişahlık saltanatına HAYIR
 Anayasa değişikliği için yapılacak referanduma ilişkin ‘hayır’ kampanyasını örgütleyen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.
8 Mart Kadınlar günü kutlamaları için İzmir'e gelen CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse geçtiğimiz günlerde rahatsızlık geçiren ve evde istirahat eden gazetemiz sahibi Serhan Balcı'ya geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
CHP Kadın Kolları Genel Sekreteri Ayfer Yılmaz Cömert, CHP Kadın Kolları MYK üyesi Perihan Yardımcı, CHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Nurşen Balcı,Kadın Gücü Derneği Bayraklı Şube Başkanı Songül Gök, CHP Bornova İlçe Başkanı Nevzat Kavalar'ın eşi Sema Kavalar ile birlikte gazetemiz sahibi Serhan Balcı ve CHP Kadın Kolları Bornova İlçe Başkanı Serap Balcı'ya geçmiş olsun dileklerinde bulunan Köse, referandumla ilgili de açıklamalarda bulundu.


Köse, 15 yıldır AKP’nin kadın karşıtı politikalarına karşı mücadele ettiklerini, 16 Nisan’a kadar gündemlerinin HAYIR olacağını söyledi.
Köse
"Kadın katliamları getirilmek istenen padişahlık, saltanat sistemiyle daha da artış gösterecektir. Başkanlık sisteminin gelmesiyle beraber kadınlara biçilen rol ev ve çocuk bakıcılığı olacaktır. Bu yüzden bütün kadınların yaşanılır bir gelecek için hayır demeleri gerekiyor. Bu anayasa da özgür olan tek bir şey yok. Bu yasa kabul edilirse her şey tek bir adamın eline geçecek. İstediğini yapabilecek. Bizler tek adam'ın bizleri esir etmemesi için  Hayır'lı bir iş için yola çıktık. Hayırlısıyla  bunu başaracağımıza inanıyorum. AKP'nin ortamı germek için yaptığı provakasyonlara gelmeyeceğiz. 16 Nisan günü halkımız 15 yıldır süren bu zorbalığa geçit vermeyecektir. Halkımız HAYIR diyerek hayırlı bir iş yapacak, zorbalar insanlık tarihinin sayfalarında utançla anılacaktır."Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×