CHP'li Sındır :Teröre alışmayacağız
Kayseri’de gerçekleştirilen hain saldırıya ilişkin yazılı açıklama yapan CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır; “Saldırıda askerlerimiz, canlarımız şehit oldu, yaralandı. Acımız büyük. Milletimizin başı sağ olsun. Bu alçaklığı yapanlara da yaptıranlara da lanet olsun” dedi.“KALLEŞ SALDIRI”
CHP Genel Sekreteri Sındır açıklamasında şunları söyledi: “Kayseri'deki hain saldırıda maalesef çok sayıda şehit ve yaralılarımız var. Vatani görevini yapmakta olup izne çıkan kınalı kuzularımızı çarşıya götüren halk otobüsüne kalleşçe saldırıda bulunuldu. Milletimizin huzurunu, birliğini hedef alan alçak bir saldırı bu. Masum insanlara yönelik bu saldırıları yapanları da yaptıranları da lanetliyorum. ”TERÖRE BOYUN EĞMEYECEĞİZ”
Açıklamasında millet olarak teröre karşı birlik içinde, dimdik karşı duracaklarını ve yönetim sorumluluğu taşıyan hükümete de her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade eden Sındır sözlerini şöyle sonlandırdı: “Bizi terörle yıldırmaya, bezdirmeye, halkımızın kardeşliğini bozmaya yönelik bu alçak saldırılar karşısında boyun eğmeyeceğiz. Milletimizle birlikte tek yürek olacağız ve ülkemizi kaosa sürüklemeye çalışan karanlık güçlerin oyununu bozacağız. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Hepimizin başı sağ olsun. Nereden ve kimden gelirse gelsin bu alçak ve hain saldırılar birliğimizi ve dayanışmamızı asla bozamayacak. Biz teröre alışmayacağız. Türkiye teröre teslim olmayacak!”
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×