18 Mart Çanakkaleliler Derneğinden, “Sevdiklerimizden ayrı ama paylaşınca biriz” Kampanyasıİzmir 18 Mart Çanakkaleliler Kültür ve Dayanışma Derneği Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine Gıda kolisi, market alışveriş hediye kartı, nakdi yardım ve sıcak iftar yemeği, vb. yardımlarında bulundu.

 Dernek Başkanı Orhan Arslan konu ile ilgili şunları söyledi : 'Yoksulluğun ve ihtiyacın daha fazla arttığı bu dönemde yardımlaşma ve dayanışmanın önemine istinaden gelenekselleşen Ramazan yardımları kapsamında; hayırsever iş insanı dostlarımızın yaptığı yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın manevi hazzını yaşıyoruz. Pandemi nedeniyle, “Sevdiklerimizden ayrı ama paylaşınca biriz”.

 

Başkan Arslan sözlerini şöyle sürdürdü,

'Gıda kolisi, market alışveriş hediye kartı, fitre, zekat ve nakdi yardımlar ile ister gel al, istersen evinize getirelim şeklinde sıcak iftar yemeği gibi yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmamıza vesile olan değerli iş insanı dostlarımıza sonsuz teşekkür ederiz.

 

Bu yardımlaşma ve dayanışmanın 12 aya yayılarak ihtiyaç sahiplerinin her daim yanlarında olabilmek adına tüm hayırseverleri daha duyarlı olmaya ve destek olmaya davet ediyorum.

 

Bilmeliyiz ki' “İyilik paylaştıkça umut var olmaya, birlik beraberliğimiz güçlenmeye devam edecektir”.  Dedi 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163