BALKADER Bursa'dan Huzurevi Sakinleriyle Yeni Yıl Kutlaması

BALKADER Bursa'dan Huzurevi Sakinleriyle Yeni Yıl Kutlaması

 

(Balkader) Bursa Balkan Kadınları Derneğinin düzenlediği, 'Yeni Yıla Merhaba'  eğlence programıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi Kaplıkaya Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.


 


Eğlence programına sanatçı Cemil Candere ve Piyanist Balkan Kızı Nurcan Ürper'in çaldığı melodilerle keyifli dakikalar geçirdiler.

 (Balkader) Bursa Balkan Kadınları Dernek Başkanı Hayriye Kosova Slivo,  Bütün masaları gezerek huzurevi sakinlerinin yeni yıllarını kutladı.


 


Balkader Bursa Dernek Başkanı Hayriye Kosova Slivo düzenledikleri programla ilgili şunları söyledi;

Dernek olarak 2020 yılında da Balkader olarak Ulusal ve Uluslar arası projelerimiz ve sosyal kültürel etkinlik programlarımız hız kesmeden devam edecek. 2019 yılının son gününde sosyal projelerimiz kapsamında Büyükşehir Belediyemizin Kaplıkaya Huzur evinde yaşayan çınarlarımızla birlikte olmak istedik onların unutulmadığını ve bizlere yol gösterici olduklarını bilmelerini istedik onun için yeni yıla buradan girmek istedik. Yeni yılda tüm umutlarınızın gerçek, Mutluluklarınızın sonsuz olması dileği ile... sağlıklı, huzurlu, mutlu, Sevdikleriniz ve Sevenlerinizle birlikte  başarılarla dolu mutlu yıllar dileriz.' dedi 


 


Balkader Bursa dernek Başkanı Hayriye Kosova Slivo, Sanatçılar Cemil Candere ve Nurcan Ürper'e günün anısına plaket vererek kendilerine teşekkür etti.


Haber:Doğan Prepol

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×