banner183

Her şey Balkanlar İçin

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği İstanbul'da ziyaretlerde bulundu

 

Birol Özkardeşler ziyaretleri ile ilgi şu açıklamalarda bulundu " Öncelikle K.Makedonya Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Aktan Ago'yu ziyaret ettik. Aktan Ago göreve başladığı günden bu yana, iki ülke arasındaki ilişkilerin gelişmesine yönelik yapmaya çalıştığımız girişimlerde yanımızda oldu, büyük desteklerini gördük. Kendisiyle güncel konularla ilgili bilgi alış verişinde bulunduk.

 


Yine kardeş Rumeli Balkan Federasyonumuzun Başkanı Kamuran Atakan  ile bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunduk, çalışmaları hakkında bilgi aldık. Önümüzdeki aylarda İzmir'imizde yapılacak Rumeli Balkan Camiasını ilgilendiren etkinliklere kendilerini davet ettik ve aramızda olmalarından büyük mutluluk duyacağımızı ilettik.

 


Gerek Başkonsolos Aktan Ago gerekse Federasyon Başkanı Kamuran Atakan ve yönetimine ev sahiplikleri için çok teşekkür ederiz.

 


İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği olarak Rumeli Balkan camiamızın birlik ve beraberliği için hizmet eden  kurum ve kuruluşlarla işbirliğimiz artarak devam edecek"
 
Anahtar Kelimeler
Her şeyBalkanlar İçin
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163