İKLEV EĞİTİM İÇİN KOŞUYOR

Bu yıl pandemi koşullarında düzenlenen İzmir Dokuz Eylül Yarı Maratonu’na, İzmir Karşıyaka Lisesi Eğitim Vakfı gönüllü atletleriyle katılıyor.

Vakfımızın bu yarışa katılmaktaki amacı, İKLEV adını duyurmak, tanınırlığını arttırmak ve eğitime destek sağlamaktır. Bilindiği üzere bu tür yarışlarda, STK ları adına katılan sporculara bağışçıların yaptıkları maddi katkılar,  STK larına eğitim, kapsamında maddi destek sağlamaktadır. Sivil Toplum Kuruluşları için koşmak herkes için farklı anlamlar ifade edebilir. Bu seçimi yapmaktaki motivasyonlar farklı olabilse de hem hazırlık hem de yarış sırasında bir sivil toplum kuruluşu için koşuyor olmak koşuculara ekstra motivasyon sağladığını ifade eden organizasyon sahibi  İzmir Büyük Şehir Belediyemize, bu tür yarışlarda, STK’lara sağladığı destek ve katkılarından dolayı teşekkürü ayrıca borç biliriz.

Biz Kimiz:

İzmir Karşıyaka Lisesi Eğitim Vakfı (İKLEV), 1996 dan günümüze, Karşıyaka Lisesi öğrencilerine ve mezun olan, lisans, lisansüstü eğitimlerine devam eden öğrencilerine eğitim desteği sağlayan, ayrıca, Karşıyaka Lisesinin ihtiyaçları doğrultusunda bakım onarım, alt yapı desteği konusunda, her türlü katkıyı veren, tek geliri bağışlar olan bir Sivil Toplum Kuruluşudur.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163