Kadınlardan sığınma evlerine destek

Kadınlardan sığınma evlerine destek

İzmir Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası’nda Karabağlar Çalıkuşu Rotary Kulübü tarafından 'Kadın İsterse' temasıyla kadın sığınma evleri yararına konuk konuşmacıların olduğu bir etkinlik düzenlenecek.

'Kadın İsterse' temasıyla gerçekleştirilecek ROTATALK etkinliği 30 Kasım’da ziyaretçileriyle buluşacak. Etkinliğin geliri kadın sığınma evleri tefrişatı için bağışlanacak. Kadınların hayatlarında farkındalık yaratacak gücün aslında kendilerinde varolduğunu göstermek istediklerini anlatan Karabağlar Çalıkuşu Rotary Derneği Dönem Başkanı Zeynep Aslı Acar, kadınların kendi hayatlarında farklılık yaratırken başka hayatlara da dokunabileceğini söyledi. Acar, "Bu seneki etkinlikte konuk konuşmacılar sahnede “Kadın İsterse” cümlesini tamamlayacak. Çünkü bizler inanıyoruz ki kadın isterse dünya değişir" dedi. 

Etkinlikte bu sene Doç. Dr. Engin Deniz Eriş’in moderatörlüğünde sahnede, işletmeci  Ayşe Tükrükçü, yazar, akademisyen ve milletvekili Gülsün Bilgehan, gazeteci, yazar ve ekonomist Meliha Okur, işkadını, girişimci ve yatırımcı Münteha Adalı, kadın girişimci, işletmeci Pelin Omuroğlu ile gazeteci, Basın Konseyi Başkanı  Pınar Türenç olacak. Ayrıca Türkiye Kadın Dernekleri Federasyonu Başkanı Canan Güllü, İzmir Ontur Otelleri Genel Müdürü Gökçe Kesikçiler Buğday ve Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nden Umut Devrim Eryarar videolu katılımlarıyla kadınlara mesajlarını iletecek.  Elde edilecek olan gelirin kadın sığınma evleri tefrişatı için kullanılacağı etkinlik İzmir Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası’nda 30 Kasım Cumartesi günü saat 15.30’da düzenlenecek.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163