Karşıyaka Kanarya Severler Derneği Yaz Buluşmasının üçüncüsünü gerçekleştirdi

Karşıyaka Kanarya Severler Derneği Yaz buluşmasını Deniz Kent’te gerçekleştirdi

Karşıyaka Kanarya Severler Derneği Yaz Buluşmasının üçüncüsünü gerçekleştirdi

Karşıyaka Kanarya Severler Derneği geleneksel hale getirdiği yaz buluşmasında bu yıl üçüncüsünü Karşıyaka Deniz Kent Restoran’da gerçekleştirdi. Geceye Gaziantep’ten, Bursa’dan, Bodrum’dan, Turgutlu’dan,Ödemiş’ten ve Tire’den gelen Kanarya severler katıldı. ‘Kırmızı Reçete’ orkestrasının çaldığı harika şarkılarla coşan konuklar pistten inmedi.Geceyi organize eden Karşıyaka Kanarya Severler Dernek Yönetim Kurulu Üyesi Erden Aksoy geceyle ilgili şunları söyledi;

‘Dernek olarak sosyal bir derneğiz bu kapsamda diğer illerdeki arkadaşlarımızı Karşıyaka’mıza davet ederek hem Karşıyaka’mızın tanıtımına katkı sağlıyoruz hem de üyeler arasında kaynaşmayı sağladığımıza inanıyoruz.

Üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz yaz buluşması kapsamında bizlerin daima yanında olan Kırmızı Reçete Orkestra şefi Mert Önder Bulutsuz dostumuza teşekkür ediyorum. Çaldıkları güzel şarkılarla bizleri çoşturdular.

Ayrıca dört arkadaşımızın da yaş günü bu güne denk gelmesi bizler için güzel bir sürpriz oldu.

Bir daha ki yaz buluşmasında yeniden birlikte olmak umuduyla sevgiyle kalın.’ dedi.  Gece katılan konuklar dan dört tanesinin yaşgünü de pastalar kesilerek kutlandı.Geceye katılanlar Kırmızı Reçete’nin çaldığı şarkılarla çoşarken pisten hiç inmediler.Gece İzmir Dağlarında Çiçekler Açar şarkısıyla son buldu.
 
Haber:Doğan Prepol


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163