KARŞIYAKA KANARYA SEVERLER DERNEĞİ YENİ SEZONA "MERHABA" DEDİ.

KARŞIYAKA KANARYA SEVERLER DERNEĞİ YENİ SEZONA "MERHABA" DEDİ.

 

Açılışa Dernek Başkanı Erden Aksoy ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir Sernofil Dernek Başkanı İzzet İdil, İzmir York Kulüp Başkanı Süleyman Çağlar, Akhisar Kanarya Severler Dernek Başkanı Tarık Yazım, Aydın Kanarya Severler Dernek Başkanı Alican İnce, Eşrefpaşa Kanarya Severler Dernek Başkanı Bülent Adar, Manisa Kanarya Severler Dernek Başkanı Ersan Güvenli ve çok sayıda dernek üyesi katıldı.

 

Önceki dönem dernek başkanı ve yakın zamanda vefat eden Şeref Körk için helva ve tavuklu pilav hayrı dağıtıldı.

 

HEDEFİMİZ: KARŞIYAKA'MIZI KANARYA YETİŞTİRİCİLERİ ARASINDA DÜNYA MARKASI YAPMAK

Açılış saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan Karşıyaka Kanarya Severler Dernek Başkanı Erden Aksoy şunları söyledi;

"2023-2024 sezonunu üye arkaşlarımız için bir önceki sezona göre daha başarılı geçmesini ve bol madalya ve ödüllü bir sezon olmasını diliyorum. Bizler dernek olarak Karşıyaka'mızı yeşil kırmızı  renklerimizi yalnızca ülke içindeki yarışmalarda temsil etmiyoruz  ülke dışında gerçekleştirilen dünya şampiyonalarına da katılıyoruz. Bizlerin amacı ve hedefi belli Karşıyaka"mızı Kanarya yetiştiricileri arasında dünyaya markası yapmak bunu da hep birlikte başaracağız. Bizlerin hedefi ülkemizde ki yarışmalarda alacağımız derecelerle sürekli olarak ilk beş içerisinde yer almak üretimlerimiz ve çalışmalarımız bu yönde elbirliğiyle ilerliyor. Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzak durması için derneğimize katılımlarını sağlamak için çalışmalarımız devam ediyor. Gençler arasında da Kanarya sevgisinde artış gözlemliyoruz."

 

Konuşmaların ardından dernek üyelerinin gelir getirmesi için bağışladıkları kanaryalar ve mamalar açık arttırmayla sahiplerini buldu. 
Haber: Doğan Prepol Poroviç
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163