Karşıyaka Kanarya Severler ve Yetiştiricileri Derneği genel kurulu gerçekleştirildi

         İkinci kez seçilmenin haklı gururunu yaşadığını belirten Başkan Aksoy “Bu gurur bana yeter!” dedi. Dernek yönetimi ve üyeleriyle birlikte tam bir aile ortamı yaşadıklarını dile getiren Erden Aksoy, yönetime ve üyelere teşekkür etti. Yetiştirdikleri kanaryaların yarışmalarda derece aldıkça çok büyük mutluluk duyduğunu vurgulayan Başkan Aksoy, genel kurulda yönetime ve denetime seçilen arkadaşlarıyla birlikte uyum içinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.        Erden Aksoy, başkanlığa yeniden seçilmesinin ardından kürsüye gelerek yaptığı konuşmada şunları söyledi:

      “Gerçekten her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu onurlu göreve beni ikinci defa seçtiniz; biliyorsunuz ben ve sizler, ben olarak değil biz olarak hareket ediyoruz ve başarımızın anahtarı da bu olduğuna inanıyorum. Pandemi sonrası büyük bir deprem yaşadık, bu deprem hepimizi gerçekten çok derinden yaraladı. Depremde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet kederli ailelerine başsağlığı diliyorum. Dernek olarak bizler de depremzede dostlarımıza destek olmak için bu çorbada bizimde tuzumuz olsun diye çok çalıştık ve bağışlar yaptık. Sosyal bir dernek olduğumuzu hep söyledik bundan sonra da böyle olacağız. Umuyor ve diliyorum ki memleketimiz bu ve buna benzer acılar felaketler bir daha yaşamasın.”

      Dernek olarak Karşıyaka’nın adının, kanarya yetiştiriciliği alanında da Türkiye’de ve Dünya’da duyurmak için yoğun bir çalışma içinde olduklarını hatırlatan Başkan Erden Aksoy, herkesin birbirine destek olduğunu söyledi. Birlik olduğu sürece hedeflerine daha emin adımlarla ilerleyeceklerini ifade eden Aksoy, “Her biriniz kendi alanlarınızda gerçekten bilinen kişilersiniz, iş yoğunluğunuzun çok olmasına rağmen gönül verdiğiniz kanarya yetiştiriciliğine de aynı oranda ciddi olarak eğiliyor ve ilgileniyorsunuz. Dernek başkanlığı görevimin yanı sıra federasyon yönetimine seçilmem ve orada halkla ilişkiler ve basın sekreteri olarak görev almaktan çok mutluyum. Biliyorum işim çok, bu işlerin hepsinden başarıyla birlikte çıkacağız bundan eminim” diye konuştu.


 

       Karşıyaka Kanarya Severler ve Yetiştiriciler Derneği Yönetim ve Denetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Başkan: Erden Aksoy, Başkan yardımcısı: Mert Önder Bulutsuz, Başkan yardımcısı: Levent Mevsim, Sayman: Hüseyin Altınışık, Genel sekreter: Alpaslan Algın, Genel sekreter yardımcısı: Recep Demirel, İbrahim Kokulu: Üye

Denetim Kurulu; Şeref Körk, İlker Akar, Zafer Ataş

Federasyon Delegeleri: Şeref Körk, Mert Önder Bulutsuz, Tamer Bekdemir 


Haber: Doğan Prepol Poroviç
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163