Makedonyalılar Kuşadası'nda Buluşuyor

Makedonyalılar Kuşadası'nda Buluşuyor

 

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği 17.Birlik ve Dayanışma Gecesini bu yılda 7-8 Aralık'ta Kuşadası'nda düzenliyor.

 

Kuşadası Grand Belish Otel'de konaklamalı olarak düzenlenecek geceye yurt içi ve yurt dışından da çok sayıda misafir katılacak. Özellikle Kuzey Makedonya'dan çok sayıda Belediye Başkanı ve Meclis üyeleri geceye katılarak hemşerilerinle hasret giderecek. Rumeli Balkan müziğinin usta isimleri Bando 35, Sakoband, Sevim Kahya ve Makedonya'dan Angel Stajanov(Cambaz) gecede sahne alarak doyumsuz Makedon ezgilerini konuklarla buluşturacak.

 İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Birol Özkardeşler, "Bu yıl geleneksel buluşmalarımızın 17.sini düzenliyoruz. Yurtiçi ve yurtdışından çok sayıda misafirimiz Makedon gecesinde bizlerle beraber olacak. Yerimiz kısıtlı ancak geceye katılma talebi bir hayli fazla. Kimseyi kırmak istemiyoruz bu nedenle rezervasyon önceliğine göre hareket etmek zorundayız. Hemşerilerimizle özlem göndereceğimiz bir hafta sonu olacak. Şimdiden bunun heyecanını yaşıyoruz. Gecemize katılmak isteyen hemşerilerimizin 0535 780 41 54 nolu telefondan rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir." dedi 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163