MANİSA ROTARY’NİN MESLEKTE ÜSTÜN HİZMET ÖDÜLÜ MANİSA OSB’NİN MÜDÜRÜ KARABORAN’A…Manisa Rotary Kulübü dönemin Meslekte Üstün Hizmet Ödülü’nü Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde Bölge Müdürlüğü görevini 15 yıldır başarıyla sürdüren Funda Karaboran’a takdim etti. Ödül töreninde Manisa Organize Sanayi Bölgesi ve Manisa Rotary Kulübü Kurucu üyelerinden Metin Ersan ile yine kurucu üyelerde Hakkı Bayraktar, 7. Grup Kulüpleri Federasyon Başkan Yardımcısı Altan Yücel, Ekmas Group Genel Müdürü İlkay Çimentepe, Manisa Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Funda Karaboran ve Kulüp Başkanı Gülay Yücel ile birlikte çok sayıda kulüp üyesi hazır bulundu.

 

Meslekte Üstün Hizmet Ödülü’nü Kulübü’nün 40. Yılında, 40 üye ile mesleğinde son derece başarılı, ilham veren bir kadın lider profiline sunmaktan son derece mutluluk ve gurur duyduğunu dile getiren Manisa Rotary Kulübü Başkanı Gülay Yücel, “Bundan 30 yıl önce meslek hayatına Çevre Mühendisi olarak Manisa Organize Sanayi Bölge’sinde başlamış olan ve bunun son 15 yılında Bölge Müdürlüğü görevini de başarıyla sürdüren Funda Karaboran’a bu ödülü vermekten büyük mutluluk duyuyoruz. Organize Sanayi Bölgesindeki çalışmalarının yanı sıra iş piyasasında en az istihdamı bulunan zihinsel engelli bireylere yönelik yürüttüğü çalışmalar ve kurduğu “Zeki Yaşam Merkezi” de son derece örnek bir projedir. Kendisini kutluyor, başarılarının artarak devam etmesini diliyorum” diye konuştu.

 

Başarıya giden yolda azim ve kararlılığın önemine vurgu yapan Manisa Organize Sanayi Bölge Müdürü Funda Karaboran ödülü aldıktan sonraki konuşmasında şunları söyledi: “ Türkiye’nin önde gelen sanayilerinden biri olan Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nin diğer illere ve bölgelere de örnek teşkil eden çalışmalarıyla çarpan etkisi yaparak Türkiye’nin her yerinde yaygınlaşmasından büyük mutluluk duyuyorum. 30 yılı aşkın süredir aynı şevk ve özenle çalışıyorum. Bunun takdir edildiğini görmek gerçekten çok güzel… Hele ki Manisa Rotary gibi güzide bir topluluk tarafından bu ödüle layık görülmek çok gurur verici. Beni bu ödüle layık gören Manisa Rotary Kulübü’ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu. Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163