ROTARY’DEN GÖRME ENGELLİ BİREYLER İÇİN BİLİNÇLİ FARKINDALIK LİDERLİK EĞİTİMİKuzey Yıldızı Rotary Kulübü, T
oplum Birliği (BUGES) Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Merkezinde, Çekirge Rotaract Kulübü ile birlikte “Bilinçli Farkındalık” Liderlik Eğitim programı kısa adıyla “RYLA” gerçekleştirdi.

 

Mesleğinde uzman çok sayıda konuk konuşmacı görme engelli gençlere farkındalık  ile ilgili çok değerli bilgiler aktardı. Bu bilgilerin yanı sıra katılımcıların keyif aldığı kahkaha atölyesi, ritim atölyesi, yoga ve meditasyon aktiviteleri de Bilinçli Farkındalık RYLAsında da yer aldı.

 

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu 2022-2023 Dönem Başkanı Serdar Durusüt, RYLA Komite Başkanı Özgür Yıldız, Kulüplerden Sorumlu Bölge Sekreteri Nazan Yücetaş Boran, Nilüfer Belediyesi Spor Merkezi Başkanı Ali Genç’in de katılım gösterdiği etkinlikte konuşan Kuzey Yıldızı Rotary Kulübü Başkanı Zeynep Çelen, ilk kez böyle bir gruba düzenlenen bilinçli farkındalık eğitiminin bireyler üzerinde yarattığı etkinin önemine dikkat çekerek, eğitimlerin hayata geçmesinde emeği geçen, katkısı olan herkese çok teşekkür etti. Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163