ROTARYENLER TÜRKİYE EKONOMİSİNİN NABZINI TUTTULAR

Rotary 2440. Bölge kulüpleri ekonominin seçim sürecine etkilerini ve seçim dinamiğini etkileyen faktörleri analiz etmek amacıyla Ekonomi ve Dış Politika Araştırma Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye Raporu Direktörü “Türkiye’de Seçmen Eğilimleri ve Son Gelişmeler” konulu toplantı düzenledi. Kordon Rotary Kulübü’nün organizasyonuyla düzenlenen yüksek katılımın olduğu toplantıda üyeler sorularıyla gündemin nabzını tuttu.

 

Toplantıda, Türkiye’de izlenen siyaseti tüm yönleriyle ele alan Can Selçuki, enflasyonla mücadelede sürdürülebilir olmayan, geçici çözümlerle seçime yönelik olarak devam eden sürecin seçmen eğilimleri üzerindeki belirleyici etkisi üzerine yorumlarda bulundu.

 

Kordon Rotary Kulübü Başkanı Erdinç Özdeker, “Kamuoyu araştırma ve büyük veri analizi alanında hizmet veren İstanbul Ekonomi Araştırma Şirketi Genel Müdürü Can Selçuki’yi hepimiz çok yakından takip ediyoruz. Siyaset gündemine dair çarpıcı tespitleri ve gündem oluşturacak yorumları bulunan çok değerli konuğumuz toplantımıza katılarak bizleri onurlandırdı. Merak edilen soruları yanıtladı. Katılan tüm kulüplerimize ve üyelerimize çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

İzmir Kordon Otel’deki toplantı Kordon Rotary Kulübü Başkanı Erdinç Özdeker ve 9. Grup Kulüpleri Başkanı Betül Elmasoğlu’nun Can Selçuki’ye teşekkür plaketi takdim etmelerinin ardından sona erdi.

 

  
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163