Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Şiddetle kınıyoruz

İşte o açıklama;

Son günlerde gündemde olan ve yapılan operasyonlar neticesinde gözaltına alınan hatta tutuklanan, maalesef içlerinde bu onurlu ünvanı taşıyan kişilerinde olduğu, bizleri üzen, kızdıran, küçük düşüren hatta rencide eden bu utanç verici durumu "Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği" olarak şiddetle kınıyoruz.

Bizler bu vatanı karşılıksız sevmiş, bayrağına rengini vermiş kişiler olarak bilmenizi isteriz ki hiçbir Şehit Aile ve Gazi dernekleri hiçbir zaman, hiçbir şekilde, milletimizin duygularıyla oynayacak ve suistimal edecek şekilde ne maddi ne de manevi davranışlarda bulunmamaktadır.

Milletimizi böyle amaçlar için kurulmuş sözde derneklere itibar etmemelerini hatta ve hatta gerekli mercilere şikayette bulunmalarını önemle rica ediyoruz.

Yüce devletimizden ve yargımızdan beklentimiz odur ki bu utanç verici maddi çıkar amaçlı kurulmuş olan bu sözde dernek ve yöneticileri için en ağır cezanın verilmesi ve biz Gazi ve Şehit Ailelerini bir nebze olsun siz yüce milletimiz karşısında rahatlatacaktır.

 Saygılarımızla...

 ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER DERNEĞİ ŞAGAD YÖNETİM KURULU 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×