Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’ndan Mülteci açıklamasıİşte o açıklama;

Son günlerde gündeme gelen fakat yıllardır memleketimizin kanayan yarası olan mülteci konusu hepimiz için büyük problem teşkil etmektedir. Bulunduğumuz coğrafyada tek müslüman devlet biz olmamıza rağmen,bu sorun da misyon edinilmiş olmamız düşündürücü bir hal almaktadır.
Ülke nüfusumuzun %55-60i  asgari ücret ile geçinirken ve açlık sınırı altında yaşama çabası içinde iken milyon lari ülkemizde ağırlama lüksümüz malesef ki yoktur. Ülkelerinde savaş var iken ülkesini bırakıp kaçan bir toplumun ülke menfaati ne, ne gibi bir faydası olacaktır burası da düşündürücü bir hal almaktadır.Toplum olarak mülteci konumundaki kişilere uygulanan imtiyazlar biz ülke vatandaşlarını malesef ki üzmekte yaralamaktadır.

Bizler Seyit onbaşılar,nene hatunlar, sütçü İmamlar ile vatan sevgisinin ne demek olduğunu yedi düvele tüm dünyaya duyurmuş bir ülkeyiz.Sonuç olarak toplumun tamamını ilgilendiren konularda devlet yöneticileri halkın sesine kulak vererek alınacak kararlarda bu düşüncelerin dikkate alınarak vicdani muhasebeye yer vermeksizin karar verme durumundadırlar. Ülkemizde mülteci akımına izin verilmesi elzem bir hal almıştır.
Gereğini saygılarımızla arz ederiz.

Şehit Aileleri Ve Gaziler Derneği ŞAGAD Yönetim Kurulu Başkanlığı 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×