banner183

Selçuk Rumeli Göçmenleri Bahar Şenliği coşkuyla kutlandıEtkinlikte Hava Karakaş, Orkestra Sertan ve arkadaşları ile Melnitsa bando gurubu sahne aldı.Etkinlikte sahne alan balkan kökenli sanatçı Havva Karakaş'ın söylediği balkan havalarına izleyicilerde eşlik ederken halaylar çekti.

 


Beko'nun istediği Koca Yusuf türküsün Hava Karakaş söylerken Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel ve CHP İzmir Milletvekili Kani Beko'da izleyicilerle birlikte halay çekti.Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel yaptığı konuşmada birlik beraberlik mesajı verdi.

 


Beko yaptığı kısa konuşmada şöyle dedi; STK'lar ve göçmen derneklerinin önemine vurgu yaparken bizler Atatürk'ün torunlarıyız birlik beraberliğimizi korumalıyız dedi.

 


İlçe kaymakamı Ekrem İnci her zaman derneklerimizin yanındayız birlik beraberliğimiz her zaman devam edecektir.

 


Dernek Başkanı Ali Akyüz şöyle dedi;

Bahar Şenliğimizin hazırlanmasında maddi ve manevi desteğini esirgemeyen Efes Selçuk Belediye Başkanı Sayın Filiz Ceritoğlu Sengel'e, bu etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan hemşehrimiz CHP İzmir milletvekili Kani Beko'ya, Selçuklu esnaf ve iş adamlarımıza çok teşekkür ederiz.Gün içerisinde değişik etkinlikler düzenlendi.

 
Haber: Doğan Prepol Poroviç  
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163