“YÜZYILIN GELECEĞİ” BU PANELDE KONUŞULACAK

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Atatürk Lisesi Mezunlar Derneği ve Kordon Rotary Kulübü ortak organizasyonu  olan, Cumhuriyetimizin 100. yılında gelecek yüzyıl üzerine düşüncelerin öngörülerin ve farklı bakış açılarının paylaşılacağı ve tartışılacağı “dİALog  2023“ paneli Türkiye’nin önde gelen isimlerini bir araya getiriyor Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi (AASSM) Büyük Salon’da gerçekleştirilecek olan panelin diğer bir sağladığı fayda ise elde edilen bağışla aynı zamanda Atatürk Lisesi’ne Kodlama Atölyesi kurulması hedefleniyor.

 

“YÜZYILIN GELECEĞİ’Nİ KONUŞUYORUZ”

Yüzyılın geleceğinin konuşulacağı ve tartışılacağı panelin panelistleri ise; Tunç Soyer, Yılmaz Büyükerşen, Armağan Portakal, Ataol Behramoğlu, Ender Yorgancılar, Fatih Portakal, Hasan Kabze, Murat Saraç, Ali Ekber Yıldırım, Haluk Akdemir, Özlen Altıparmak, Hasan Kulakoğlu, Aret Vartanyan, Kerem Baykalmış, Pelin Oğur, Prof. Dr. Şaduman Halıcı, Erdin. Özdeker, Meslihan Kulakoğlu, Cem Altıparmak, Aydınal Atasever, Toygar Köse, Yasin Çakır, Bülent Mazacıoğlu, Dr. Mustafa Apak’den oluşuyor.

Yüzyılın Geleceği’ni Konuşuyoruz” Paneli davetiye ve katılım bilgisine www.kordonrotary.org  ve Yiğit Gümüş: 0532 569 41 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.  
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163