BOSNALI SIRPLAR, SIRBİSTAN'DAKİ ŞÖVANİST SIRPLAR VE KARADAĞLI SIRPLARIN BM GÜVENLİK KONSEYİ KARARI İLE SOYKIRIM VİRÜSÜ TAŞIDIKLARI İÇİN ACİLEN KARANTİNAYA ALINMALIDIR!

BOSNALI SIRPLAR, SIRBİSTAN'DAKİ ŞÖVANİST SIRPLAR VE KARADAĞLI SIRPLARIN BM GÜVENLİK KONSEYİ KARARI İLE SOYKIRIM VİRÜSÜ TAŞIDIKLARI İÇİN ACİLEN KARANTİNAYA ALINMALIDIR!

 

Soykırım suçu işlemiş biri nasıl oluyor da bir milletin milli kahramanı oluyor? Bunu söyleyen, yazanlar korkunç bir hastalığın pençesinde olmalı. İnsan olan bunu söylemez. Ayrıca bu söylemler gerçek Sırp Halkına yapılmış en büyük hakaret ve Sırp halkının alnına sürülmüş bir lekedir.

 

Hakkında "Srebrenica'da Boşnaklara soykırım yaptı" kararı çıkan Bosna Kasapı Ratko Mladiç ile ilgili Sırbistan'da en çok satan gazete olan İnformer'un manşeti; "TÜM LAHEY KARARI BOŞUNA, MLADİÇ SONSUZA DEK SIRP KAHRAMANIDIR"

 

Devamında da şöyle yazıyor: "Herhangi bir delil olmamasına rağmen ve iddia edilen suçlardan sorumlu tutulan Bosnalı Sırpların (RS) ordu komutanı Ratko Mladiç'e ömür boyu hapis cezası verildi."

 

Gazete delil yok diyor. LAHEY Adalet divanına sunulan ve mahkeme heyeti tarafından kabul edilen delil sayısı 7.000 !

 

Ayrıca sadece Srebrenica'daki Potoçari  Anıt Mezarlığında 7.000'e yakın soykırım kurbanları Srebrenicalı Boşnak erkeklerin mezarı var.

 

Bunun yanında internette hala dolaşan, Srebrenica'nın Hollandalı Barış Gücü askerleri Srebrenica'yı Ratko Mladiç'e teslim ettikten sonra yaptığı video konuşmaları var!

 

Bütün bunlar bilindiği halde, tüm Dünya kamuoyu ve insanlık aptal yerine konularak böyle bir manşeti veren bir zihniyet, sadece korkunç bir virüs etkisinde olabilir.

İnsanlık bir an önce bu soykırımcı virüsten kurturmalıdır...

 

İnformer: Sırbistan'ın Belgrad şehrinde yayınlanan bir hükümet yanlısı günlük tabloid gazetesi. 2016 itibariyle, Sırbistan'da her gün en fazla tiraj olduğu iddia ediliyor ve her gün 100.000'den fazla satılıyor. Gazete, siyaset, bölge ve dünya haberleri, popüler kültür, sağlık ve spor gibi çeşitli konuları ele alıyor.

 

Kaynak: Yazı ve Fotoğraflar Nusret Sancaklı sosyal medya hesabından. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163