FASLI YARGIÇ'TAN ŞAŞIRTAN KARAR!!!

FAS HAKIMI MUSTAFA EL BAAJ: "BOSNALI MÜSLÜMANLARA KARŞI SOYKIRIM YAPILMADI!

Heyetteki Faslı Müslüman Yargıç Mustafa El Baaj; 'Diğer 6 Şehirde Bosna müslümanlarına yapılan katliamlar soykırım değildir.' dedi

 

Faslı Yargıç Mustafa El Baaj, Prijedor Boşnaklarının öldürülmesi soykırım olmadığını düşünmesi özellşkle Bodna Hersek'te büyük şaşkınlık yarattı.

 

Faslı yargıcın oyu Bosna Hersek'in 6 şehirde; Foça, Vlasenica, Klyuc, Sanski Most, Kotor Varos ve Prijedor'da Ratko Mladiç'in soykırım işleme suçlamalarından beraat etmesi yönünde oldu.

 

Gerçekte iş hukuku üzerinde uzman olan Faslı yargıç, 6 şehirde savaş ve insanlık suçlarının işlenmiş olmasına rağmen, Ratko Mlafiç'in Bosnalı Müslümanlara karşı soykırım yapma niyetinin olmadığı yönünde karar verdi.

 

Ratko Mladiç'in başkomutanı olduğu Bosnalı Sırp Ordu'sunun(VRS) Boşnaklara soykırım yaptığını her Bosna Hersekli anne, her Srebrenicalı anne ve Her Priyedorlu anne gibi diğer şehirlerin anneleri de çok iyi biliyorlar.

 

Sırp ve Karadağlı çetniklerin silahlarından çıkan kurşunlarla öldürülen Boşnak annelerinin evlatlarını, eşlerini ve yakınlarını, Ratko Mladiç gibi cellatlara verilecek hiçbir cezanın geri getiremeyeceğini Boşnak anneleri gibi herkes biliyor.

 

BOSNA HERSEK'TE SREBRENİCA YANINDA DİĞER 6 ŞEHİRDE DE SOYKIRIM KESİNLİKLE OLDU VE RATKO MLADİÇ ​​İKİNCİ DÜNYA SAVAŞI'NDAN BU YANA EN BÜYÜK SUÇ İŞLEMİŞ BİR CEHENNEM GENERALİDİR !

 

Kaynak: Bosna Ba 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163