AYVALIK BELEDİYESİ AKARYAKIT İSTASYONU YENİ YÜZÜYLE HİZMETTEAyvalık
 Belediyesi'ne ait akaryakıt istasyonunun market ve araç yıkama bölümleri geniş çaplı tadilata girdi. Hizmet akışı durmadan başlanan çalışmalar ile istasyon daha modern ve kullanışlı hale getirildi. Yapılan tadilat sonrası akaryakıt istasyonlarının en modern market hali olan Market Plus seviyesinde yenilendi. Modern hali ile bünyesine katılan sıcak kahve çeşitleri, unlu mamuller, pratik çözümler gibi içerikler sayesinde hizmet kalitesi yükseltildi.

Tuvaletler hijyen açısından önemli, son sistem özelliklere sahip formda yenilendi.Yıkama alanı jet sisteme sahip yeni makineleri ile hizmete açıldı.

 

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin yaptığı açıklamada, hizmetini aksatmadan süren çalışmalar neticesinde, istasyonun modern ve pratik bir şekilde faaliyete başladığını duyurdu. Başkan Ergin "Halkımıza daha iyi hizmet vermek için her alanda modernizasyon çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda hem belediye araçlarımızın hem de vatandaşlarımızın kullandığı bu akaryakıt istasyonunda sürdürdüğümüz çalışmalar sona erdi ve istasyon modern bir hal alarak, hizmetine devam ediyor. Günümüz şartlarına yakışan bir düzenlemenin ardından markette, araç yıkama alanlarında ve lavabolarda tüm bölümler yenilenerek, modern bir görünüme kavuşturuldu" dedi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163