BURSEM 2. DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

BURSEM 2. DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi ( BURSEM) 2. dönem kayıtları başladı.

Burhaniye Belediyesinin, eğitim alanında attığı adımların başında gelen Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi 3-7 Şubat tarihlerinde ikinci dönem kayıtlarını almaya başladı.

Burhaniye’de özellikle ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ücretsiz, diğer başvuranlara ise çok cüzi bir ücretle eğitimler veren BURSEM 2. dönem eğitimleri için kayıtlarını açtı. 7 ile 18 yaş arası çocukların okullarına takviye noktasında derslerin verildiği merkezde, ayrıca kültürel ve sanatsal kurslarda çocuklarla buluşmaya başladı.İlk, orta ve lise düzeyindeki öğrenciler için Türkçe, matematik, tarih, İngilizce dersleri başta olmak üzere tüm derslerden ödev, proje hazırlama, araştırma geliştirme gibi yardımcı dersler verilerek eğitimlerine takviyeler yapılan BURSEM’de, bunun yanı sıra akıl ve zeka oyunları, drama, satranç, keman, piyano, halk oyunları gibi sanatsal ve kültürel kurslar da veriliyor.

2. dönem için 19 Haziran’a kadar sürecek ders ve kurslara başvuru kayıtlar ve detaylı bilgi için (0266) 412 52 00, bursem@burhaniye.bel.tr iletişime geçebilir,  #bursemburhaniyebelediyesi instagram adresini takip edebilirsiniz.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×