Edremit’ten İstanbul’a 87 otobüs

Edremit’ten İstanbul’a 87 otobüs

 

23 Haziran’daki İstanbul seçimleri için geri sayıma geçilirken, Edremit Körfezi’ndeki tatilciler ve seçmenler de dönüş yolculuğuna başladı. CHP Edremit İlçe Başkanlığı tarafından 2 bin 551 kişi 87 otobüsle İstanbul’a ulaştırılacak.


CHP Edremit İlçe örgütünün de 23 Haziran seçimleri için İstanbul’a toplam 87 otobüs kaldıracağı öğrenildi. Otobüslerin bir bölümü bu gece itibariyle yola çıktı. CHP Edremit İlçe Başkanlığı tarafından İstanbul seçimlerinde oy kullanacak toplam 2 bin 551 seçmenin ulaşımı sağlanacak. 

 CHP Edremit İlçe Başkanı Fatih Yılmaz, “Gelen talepler doğrultusuna Edremit’te bulunan, İstanbul seçimlerinde oy kullanacak vatandaşlarımızın ulaşımı için gerekli kolaylıkları sağlıyoruz. 2 bin 551 seçmenimizin Edremit’ten İstanbul’a ulaşımı için 87 otobüs ayarladık. İlk grubu yolcu ettik. Bu konuda bize desteklerini esirgemeyen, her zaman yanımızda olan Edremit Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan’a teşekkür ediyorum” dedi.

 

İstanbul’da seçim çalışmalarını sürdüren Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, yaptığı açıklamada, “23 Haziran seçimleri için İstanbul’a toplam 87 otobüs 2 bin 551 seçmen götürerek belki de tüm Türkiye’ye öncülük eden CHP Edremit İlçe Başkanı Sayın Fatih Yılmaz nezdinde emeği geçen ve destek olan herkese çok teşekkür ediyorum. Bir oyun dahi çok kıymetli olduğu 23 Haziran seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’na sonuna kadar destek olmaya ve demokrasimize sahip çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Öte yandan Başkan Arslan, İstanbul’da Maltepe ve Kartal’dan sonra Sultanbeyli’de seçim çalışmalarını sürdürdü.

 

CHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Murat Kantekin, CHP Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, CHP Balıkesir önceki dönem Milletvekili Mehmet Tüm, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Tümdeniz Çelebi, CHP Edremit Altınoluk Mahalle Temsilcisi Ömer Kaya ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu’na destek için Sultanbeyli’nin en büyük semt pazarını ziyaret ederek esnaflarla ve vatandaşlarla buluştu.

Başkan Arslan, “Kul hakkı yiyerek 16 milyon İstanbullunun demokratik özgürlüğüne ipotek koymak isteyen siyasi iradeye karşı, demokrasiyi korumak adına mücadelemize devam ediyoruz. 23 Haziran’a olan inancını en güçlü şekilde gösteren ve desteklerini esirgemeyen Sultanbeyli halkına teşekkür ediyoruz. Verdiğimiz bu mücadele demokrasi adınadır ve demokrasinin kazanması için her türlü bedeli ödemeye de sonuna kadar razıyız!” diye konuştu. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163