''Tudem Tatil Kitabım''la yaz tatili eğlenceye dönüşecek! 

Tudem Tatil Kitabım'la tatilde kendini geliştir

  

Anasınıfı Tatil Kitabım, erken dönemde öğrenilen kavram ve bilgileri tekrar etme olanağı sunuyor. Kitap, içerdiği keyifli ve eğlenceli aktiviteler, dil becerilerini geliştiren çalışmalar, odaklanmayı kolaylaştıran bölümler, bağlantılarla zenginleşen etkinlikler ve merak uyandırıcı faaliyetlerle yaz tatili boyunca çocukları eğlendirirken 1. sınıfa hazırlıyor.

 

1. 2. 3. ve 4. sınıf öğrencilerine yönelik hazırlanan Tudem Tatil Kitabım ise bilim ve teknolojiden yaratıcı yazmaya, sayıların dünyasından gezelim görelim sayfalarına kadar sunduğu zengin içerikle dikkat çekiyor.

 

Kitaplarda öğretim programlarına uygun olarak hazırlanmış tekrar testleri, İngilizce gelişimine yönelik yardımcı sayfalar, keyifle okunan öyküler, eğlenceli oyunlar, alıştırmalar ve bulmacalar bulunuyor.

 

Öğrenciler, Tudem Tatil Kitabım'daki matematik, bilim ve teknoloji, ilkler-buluşlar, doğa, sağlık, tarihsel empati sayfalarından çok şey öğrenebilir, drama-oyun bölümündeki aktivitelerle eğlenebilir, alıştırma-bulmaca ve akıl oyunlarıyla kendilerini geliştirebilir. Kitapların sonunda yer alan Tekrar Testleri, öğrencilerin yıl boyunca öğrendikleriyle ilgili tekrar yapmasını ve bilgilerini pekiştirmesini sağlıyor.

 

2. 3. ve 4. sınıf tatil kitaplarında, günlük yaşamdan seçilmiş ve renkli görsellerle desteklenmiş İngilizce sayfaları da bulunuyor. Alıştırmalar, etkinlikler ve sözcük çalışmalarından oluşan bu bölüm, bilgiden çok beceriyi ölçüyor ve geliştiriyor.

 

Tatilin en güzel yanlarından biri de bol bol okuma fırsatı sunması. Tudem Tatil Kitabım, ''Etkin Okuma'' bölümüyle öğrencilerin okuma alışkanlığını desteklerken, ''Yaratıcı Yazma'' bölümüyle yazma yeteneğini geliştiriyor. Kitapların sonunda, alıştırmaların ve testlerin yanıtları yer alıyor.

 

Tudem Tatil Kitabım'la eğlen, öğren, keşfet; tatilde kendini geliştir!

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163