CEP YAKMAYAN HEDİYELİKLER BOSPA’DA

CEP YAKMAYAN HEDİYELİKLER BOSPA’DA

 

7’den 77’ye herkese ve her keseye hitap edecek hediyelikler İzmir Bostanlı Pazarında olacak. 27-31 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek İZMİR HEDİYE FEST 2019, el yapımı otantik takılardan ev aksesuarlarına, deri çanta tasarımlarından organik ürünlere kadar geniş bir ürün yelpazesini ziyaretçilerine sunacak. Organizasyon Koordinatörü Dilek Erbey, “Yılın son beş gününde satılacak hediyelikler cep yakmayacak”dedi.

 

İzmirlilerin merakla beklediği Yeni Hediyelik Eşya Alışveriş Festivali “İzmir Hediye Fest 2019”a sayılı günler kaldı. 27 Aralık tarihinde başlayacak organizasyona Bostanlı Pazarı ev sahipliği yapacak. El sanatları, Yöresel Ürünler, takı, çanta, ayakkabı, cam ve ahşap ürünler, zücaciye, mutfak gereçleri, antika ve yeni yıl süsleri başta olmak üzere kişiye özel binlerce ürün stantlarda görücüye çıkacak. Katılımcıların girdi maliyetlerinin düşürülmesi nedeniyle BOSPA’daki hediyeliklerin cep yakmayacağı vurgulanıyor.

 

İZMİR’İN BİR GELENEĞİDİR HEDİYELEŞMEK

Yılbaşı öncesi birçok kişinin yaşadığı ne hediye alsam telaşına son vermek için İzmir Hediye Festi düzenlediklerine dikkat çeken Organizasyon Koordinatörü Dilek Erbey, BOSPA’daki hediyeliklerin fiyat avantajları sunacağını söyledi. Erbey, “Yeni yıla yeni umutlarla girmek isteyen İzmirlilerin hediyeleşmek bir geleneği. Hayat şartları ne kadar ağırlaşsa da bu gelenek ve kültürümüzden vazgeçmiyoruz. İş yerlerinde, okullarda yılbaşı çekilişleri yapıldı. Sevgililer ne alsam diye düşünmeye başladı. Hayat şartlarının zorladığı İzmirlilere geniş ürün yelpazesi ve fiyat avantajlarıyla vazgeçilmez bir alternatif oluşturduk. Katılımcılarımızın girdi maliyetlerini düşürdük. Cep yakmayan hediyelikleri Bostanlı pazarına topladık”dedi.

 

#haydiKAFKAF KAMPANYASI

Türk spor tarihinin yüz yılı aşan çınarı, Karşıyaka Spor Kulübü #haydiKAFKAF bayrak kampanyası kapsamında bir stant açacak. Bu alanda taraftarlar kulübün önemli kupalarıyla fotoğraf çektirebilecekler. Zaman zaman sporcular stantta hayranlarıyla bir araya gelecek.  Sporseverler Yeşil kırmızı takım ürünleri başta olmak üzere hediyeliklerini BOSPA’dan alacak.

 

50 BİN ZİYARETÇİ BEKLENİYOR

Bol hediye seçeneği ve fiyat avantajlarını dikkate alanların akın edeceği yeni yıl alışverişinin merkezlerinden biri Karşıyaka Bostanlı Pazarı olacak. Alışveriş heyecanını şimdiden yaşamaya başlayan vatandaşlar organizasyonun başlayacağı 27 Aralık’ı adeta iple çekiyor. Egemen Medya Organizasyon tarafından düzenlenecek “İzmir Hediye Fest 2019” 27-31 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek. Çok sayıda STK tarafından desteklenen organizasyon ilk 4 gün 10.00 ile 22.00 son gün ise ikindi saatlerine kadar ziyaret edilebilecek. 5 günde organizasyonu 50 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163