Emre İpek “Hedef büyüterek çalışmalarımızı sürdürüyoruz”Bostanlı’daki Kahvaltı Tadında’ki kahvaltıya Karşıyaka Kaymakamı Özkan Demir, Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Ali Rıza San, İlçe Müftüsü İsa Gürler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kadir Kadıoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Ercan Kaçanoğlu, İlçe Nüfus Müdürü Ertuğrul Öçek, Kızılay Karşıyaka Şube Başkanı Kamil Karadeniz, Tapu Müdürü Erhan Sakarya, GDZ Elektrik Müdürü Özgür Karaca, diğer kurum yöneticileri, STK başkan ve temsilcileri ve BESİAD üyeleri katıldı.


“Karşıyaka ailesinin bir ferdiyim”

Karşıyaka Kaymakamı Özkan Demir, organizasyona katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Karşıyaka’daki STK ‘lerin çalışmalarını duydukça çok memnun oluyorum. Biz bir aileyiz. Karşıyaka ailesinin bir ferdiyim. Karşıyakalılara kapımız her zaman açıktır. Randevu gibi bir takıntım yok. Değişik meselelerle ilgili bir arada olmak beni de mutlu eder” dedi.

Karşıyaka Cumhuriyet Başsavcısı Ali Rıza San etkinlik için teşekkür ederek başarılar diledi.

BESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Emre İpek bugüne kadar BESİAD’ın gerçekleştirdiği çalışmaları ve sosyal sorumluluk projelerini anlatarak, bundan sonra hedef büyüttüklerini bu hedefler doğrultusunda çalışmalarını sürdüreceklerini söyledi. Karşıyaka’daki STK ler ve kamu kurum ve kuruluşları ile ortak çalışmalar da yürütüklerini ve yürütmeye devam edeceklerini vurguladı. 


Haber: Yılmaz Durmaz
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163