İnşaat sektörü temsilcilerinden İzmir’de dev buluşma

KAMİAD ve Karşıyaka Belediyesi'nin işbirliğiyle düzenlenen, Vitra Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan fuarın inşaat sektörüne büyük fayda sağlayacağı ve firmalar arası köprü görevi üstleneceğini bekleniyor.

KAMİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akyüz buna benzer buluşmaları Türkiye’nin birçok şehrinde gerçekleştirmeyi planladıklarını belirterek, İnşaat sektörü adına ticari işbirliklerinin gerçekleşeceği, tedarikçi firmalar ile öncü firmalar arasında iş birliğinin sağlanacağı fuar olması açısından büyük önem taşıdığını kaydetti.

İzmir depreminde yaşanan felaketin ardından birçok vatandaşın mağdur olduğunu söyleyen KAMİAD Yönetim Kurulu Başkanı Akyüz, “İnsanlarımızın güvenilir binalarda yaşam sürmeleri için üretici firmalara da görev düşüyor. Binaların sağlamlığı ve konforu açısından kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemli. Fuarımızın tüm insanlarımızın hayatı için hayırlı olmasını diliyoruz” diye konuştu.

Fuara İzmir milletvekillerinin yanı sıra, belediye başkanları ve başkan yardımcıları, Ticaret Odası Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, sektör bağlantılı odalar, İzmir geneli sivil toplum kuruluşları, İzmir Müteahhitler Derneği Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir Müteahhitler Federasyonu Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri, tüm siyasi partilerden meclis üyeleri ve ilçe başkanlarının da katılım sağlaması bekleniyor. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163