LACP Spotlight & Inspire Awards’tan Gdz Elektrik’e 6 Ödül

Gdz Elektrik’in “sürdürülebilir”, “yenilikçi” ve “insan odaklı” yaklaşımıyla hazırladığı 2021 Sürdürülebilirlik Raporu, LACP ’den 6 ödül kazandı. 

League of American Communications Professionals – (LACP )Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi Vizyon Ödülleri kapsamında her yıl uluslararası olarak düzenlenen yarışmada, birçok ülkeden dünyanın önde gelen şirketlerine ait raporlar, ilk izlenim, rapor kapağı, hissedarlara mektup, rapor anlatım dili, rapor finansalları, yaratıcılık, mesaj açıklığı ve bilgi erişimi kriterleri dikkate alınarak değerlendiriliyor.

 

 

100 Üzerinden 98 Puan

Uluslararası alanda elde edilen başarıyı değerlendiren Gdz Elektrik Genel Müdürü Uğur Yüksel, League of American Communications Professionals’da (LACP) 2021 Sürdürülebilirlik Raporumuzla almış olduğumuz 6 farklı ödülün yanı sıra raporumuzun 100 üzerinden 98 puan alması bizler adına önemli bir başarı.  Bu ödülü almamızı sağlayan sürdürülebilirlik raporunu hazırlayan ve raporda yer alan çalışmalara imza atan tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Odağına insanı ve memnuniyeti aldığımız çalışmalarımızı her alanda sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner163