Kırklareli'nde  Başbakan Geliyor Gözaltıları

Başbakan Erdoğan, Kırklareli’ne gitti.

Başbakan Erdoğan'ın Kırklareli'ne gelişi öncesinde geniş güvenlik önlemleri alındı. Tüm cadde ve sokakların girişi çevik kuvvet polisleri tarafından tutuldu, yollardan geçen ve meydana yönelen tüm vatandaşların üst araması yapılmaya başlandı. Bir çok kişi gözaltına alındı.

CHP Milletvekili Turgut Dibek gözaltıları twıtter hesabından duyurdu. 

T. Erdoğan bugün Kırklareli'ne gidecek, kentte adeta sıkıyönetim ilan edilmiş durumda. Az önce bir vatandaşımız aradı, polis kendisini T. Erdoğan kentten ayrılıncaya kadar alıkoyacakmış. Polis, Ali Mert isimli bu vatandaşımızı Yayla Parkı içersinde mevcutlu olarak tutuyormuş. Gerekçe T. Erdoğan'ı protesto edebilirmiş. AKP'nin ülkeyi getirdiği nokta bu. Biliyorsunuz böyle bir yasa çıkarmak istiyordu.Yasayı çıkarmadan uygulamaya koymuşlar. Kırklareli'den korku gözaltıları ile ilgili haberler ardı ardına gelmeye devam ediyor. Polis aynı şekilde Harun Karaçayır, Berk Aras, Tülçin Önateş, Salim Yılmaz isimli 4 genci de T. Erdoğan'ı protesto eder diye alıkoyuyormuş. T. Erdoğan birkaç saat sonra Kırklareli'den ayrılacak. Bugün kentimize yaşattıklarını halkımız mutlaka degerlendirecektir. 

  1. T. Erdoğan birkaç saat sonra Kırklareli'den ayrılacak. Bugün kentimize yaşattıklarını halkımız mutlaka degerlendirecektir.

  2. Polis aynı sekilde Harun Karacayir, Berk Aras, Tulcin Önates,Salim Yılmaz isimli 4 genci de T. Erdoğan'ı protesto eder diye alikoyuyormus.

  3. Kırklareli'den korku gözaltıları ile ilgili haberler ardı ardına gelmeye devam ediyor.

  4. AKP nin ülkeyi getirdiği nokta bu. Biliyorsunuz boyle bir yasa çıkarmak istiyordu.Yasayı çıkarmadan uygulamaya koymuşlar

  5. Polis , Ali Mert isimli bu vatandaşımızı Yayla Parkı icersinde mevcutlu olarak tutuyormuş. Gerekçe T. Erdoğan'ı protesto edebilir mis.

  6. Az önce bir vatandaşımız aradı , polis kendisini T. Erdoğan kentten ayrilincaya kadar alıkoyacakmis.

  7. T. Erdoğan bugün Kırklareli'ne gidecek, kentte adeta sıkıyönetim olan edilmiş durumda.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×