Adı seks skandalına karışan belediye başkanı laikleri terörist ilan etti!
AKP iktidarının yarattığı en büyük insan modeli bunlar olmalı.
Dindarlık üzerinden siyaset yapan, halka laikliği kötüleyen bu adamların hemen hemen hepsinin geçmişinde bir taciz veya tecavüz olayı çıkıyor. Skandalları hiç bitmiyor.
En sonuncusu Sakarya’nın Serdivan ilçesinin AKP’li Belediye Başkanı Yusuf Alemdar.
Ne demiş çok dindar belediye başkanı;
Sakarya’nın Serdivan ilçesindeki bir alışveriş merkezinde, “Türkiye laiktir, laik kalacak” yazılı pankart açıp slogan atan üç genç saldırıya uğramış, ardından da polis tarafından gözaltına alınmıştı.
Bizim dindar belediye başkanı da Twitter hesabından konuyla ilgili kendine yakışır açıklamalarda bulunmuş:
“Vatandaşlarımızın huzurunu kimsenin bozmaya hakkı yoktur. Türkiye laiktir ve laik kalacak gibi söylemler ancak teröre destek olmaktır.”
“Ancak birileri Türkiye’de iç karışıklık çıkarmak için ellerinden geleni yapmaktadır. Bize düşen bu oyuna gelmemektir. Aksi durumda teröre tevessül edenleri memnun etmiş oluruz. Çok dikkatli olmamız gerekiyor”
“Siyaset ile uğraşanlar bu tarz provakatif eylemlerden uzak durmalıdır. Keza her ne olursa olsun, AVM’ler siyasi propaganda yerleri değildir” ifadelerini kullanan Yusuf Alemdar,  CHP Gençlik Kolları’na seslenmiş bir de”siyaset zemini ve söylemlere dikkat edin”.
AKP'li belediye başkanı: 'Türkiye laiktir, laik kalacak demek teröre destek olmaktır'Bu dindar laikliği teröristlik olarak gören belediye başkanının, AKP’nin Sakarya teşkilatında seks skandalına karıştığını hatırladık bir anda.
Ağızlarından düşürmedikleri gerici, dindar yaşam şeklinin tam tersi yaşamlarla gündeme gelen bu adamlarla ilgili kimse bir şey yapmazken, çağdaş, laik yaşam hakkını savunan insanların, gençlerin “terörist” olarak adlandırılması tam bir utanmazlıktır.
Dindar belediye başkanı Yusuf Alemdar’ında adının karıştığı yaşanan seks skandallarını aynı il de görev yapan Kadın Kolları üyesi olan Hatice Keskin sosyal medyada paylaşınca ortalık karışmıştı.
İsimleri ifşa eden Twitter gündemine oturan Hatice Keskin parti içerisinde görev yapan ve amacı sadece menfaat-seks olan vekillerin görevden alınmalarını istemişti.
İşte Hatice Keskin’in 30 maddelik twitleri:
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×