AKP ahmakları kandırmak için video yaptı!

HAYIR oylarını bir türlü geriletemeyeceğini anlayan AKP tuhaf hareketler yapmaya başladı. Son olarak, tamamen ahmakları kandırmaya yönelik bir video hazırlayan iktidar çevreleri, bir otobüse iki şoför oturtuyor, birbirleriyle kavga ettiriyor.
Haliyle insanın sorası geliyor. Memlekette bir başbakan varsa, yasalara göre tarafsız olması gereken, namus ve şerefi üzerine ettiği yemini her gün çiğneyen bir cumhurbaşkanı direksiyona niye yapışır?!
Milyonlarca dolarlık afişler, dev pankartlarla kampanya yürüten iktidarın, ancak ahmakları kandırabilecek bu videolardan medet umması, aslında iktidar partisinin ve onun peşinden sürüklenenlerin acınası halini gösteriyor… 
Otobüs şoföründen otobüsü kullanırken yolculara servis yapıp ayrıca saç sakal tıraşlarını yapıp yolcuları muayene edip, ilaç yazıp hepsinin yanaklarından da öpmesini mi istiyoruz.
Bir futbol hakeminden aynı anda hem ofsayt cizgisini, hem saha içini, hem kale çizgisini, hem de oyun süresi ve değişikleri takip etmesini ve otobüs kullanıyor olmasını istiyoruz. Hem yan hakemlik hem çizgi hakemliği yapacaksa sahanın etrafını turlaması gerekecek zaten. 
redaktif.net

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×