AKP’den Kadınlar Günü: Yatak odası muhabbeti!
Samsun’da AKP’li Atakum Belediyesi tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği yine AKP’ye yaraşır manzaralara sahne oldu.
Etkinlik kapsamında Samsun’a davet edilen sunucu İkbal Gürpınar, “Ben Cumhurbaşkanımıza cariye olmak istiyorum demedim” diye bir konuşma yapıp Fethullahçıları yatak odalarına kamera koymakla suçladı!

Evet, AKP’liler Kadınlar Günü’nü ancak bu kadar anlayabiliyor ve bir etkinlik yapmaya kalktılar mı da mahalle (tarikat) arası dedikodu gününe çeviriyorlar.
Samsun’un Atakum Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi’nde düzenlenen ‘Kadınlar Günü Programı’ ve Mutlu Kadın Mutlu Türkiye Fotoğraf Sergisi de aynı hazin sondan kurtulamadı. AKP’liler eski ortakları Fethullahçıların dedikodusunu yaptı.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı ile eşi Fatma Taşçı’nın da katıldığı açılışa ‘özel konuk’ olarak davet edilen sunucu İkbal Gürpınar, burada yaptığı konuşmada, “Ben, ‘Cumhurbaşkanını arzulayan kadını en iyi ben bilirim. Zevcesi ve cariyesi olmaya razıyım’ demedim” diye bir konuşma yaptı. Gürpınar Fethullahçıları suçlayarak şöyle devam etti:
“ÖLÜM LİSTESİNDEYİM!..”
Bunu yapanlar yatak odalarına kamera yerleştirmekten çok hoşlanırlar. Yeni Akit gazetesine verdiğim röportaj yüzünden beni ölüm listesine aldılar ve Amerika’dan bana bir mesaj geldi. ‘Seni bekleyen hazin sona hazır ol’ diye. Ben de mesaja cevap verdim. ‘Siz Allah mısınız benim sonumu veriyorsunuz?’ diye. Ancak başka cevap vermediler. Burada amaç İkbal’i karalamak değil. Sayın Cumhurbaşkanımıza laf atmak…”
Atakum Belediyesi’nin İkbal Gürpınar’a konuşma yapması için kaç para verdiği, Fethullahçıların bu hanımı niye ‘ölüm listesi’ne aldığı bilinmezken, Samsun’un en güzide ilçelerinden birinde bir ‘Kadınlar Günü’ etkinliği de böylece geçmiş oldu…

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×