Alaattin’in lambasından neler çıkacak?
KaçAk Saray iktidarı, kendine sağlama almak için etrafına lümpenleri toplamaya devam ediyor. Daha evvel Sedat Peker’in iplerini salanlar, şimdi de Alaattin Çakıcı’yı serbest bırakmanın ve saray kapısına bağlamanın hesaplarını yapıyor. Yaklaşık 38 bin kişinin tahliye edileceği kanun hükmünde kararnameden Alaattin Çakıcı’nın da yararlandırılacağı öne sürülüyor.

Odatv’nin haberine göre, Çakıcı’nın avukatı Can Sevinç, “Alaattin Çakıcı tahliye oluyor. Ailesi ve tüm sevenlerinin gözü aydın” dedi. Eğer haber doğruysa, binlerce devrimci zindanlarda tek bir kanıt olmaksızın yatarken, hapishanelerdeki tüm lümpenlerin, itin, köpeğin sokağa salınacağı anlamına geliyor. Bunun tek anlamı var: İslami-faşist bir sokak gücü yaratma çabası!
Daha önce Tayyip Erdoğan’a hakaret dolu mektuplar yazan, darbe girişiminin başarısızlığa uğramasının ardından ise anında çark edip Fethullah Gülen’e saldıran Alaattin Çakıcı, “Hizmete hazırım” mesajları vermeye başlamıştı. Bakın, Tayyip’e yazıldığı iddia edilen mektupta neler var:
“Kamuoyuna saygılarımla
Onur ve şereften nasibini almamış Rizeli rezil yezit kişilikli onursuz. Milletin manevi duygularını istismar eden, dinimizi kullanan, hırsızlığı meşru zeminlere oturtturmuş, güzel ülkemizin bölgelerine göre arap atasözü söyleyerek doğu ve güneydoğu da yörenin kullandığı günlük hayatındaki sözleri zaman zaman kullanıp ümit tacirliği yaparak, bölgelere göre kişilik değiştiren, hırsı için ülkemizin fidanlarını telef ettiren, ruhunu şeytana teslim etmiş, dedeleri Kafkas Musevisi olan vampirin torunu.
Batıda İç Anadolu’da, tüm Karadeniz ve Çukurova bölgesinde, Erzurum yöresinde tek devlet tek bayrak tek millet diyorsun. Bir millet varsa mutlaka adı da vardır. Adını söyleyemediğin milletin devleti de olmaz. Adını söyleyemediğin asil Türk milleti tarihin her devresinde devlet olmuştur. Beynini, duygularını, dini inançlarını sürekli kullandığın bu milletin çöpçüsünden, çobanından ne asil insanlar çıktığını biliyor musun? Senin hafife aldığın, ismini koyamadığın bu milletin hiçbir evladı bu yezitliği unutmaz.
Adamsan beni öldürttür ama sen de adamlık ne gezer, ruhunu şeytana teslim etmiş iblis. Kalp gözü de mühürlenmiş çakma Rizeli yezit. Peygamberimizin evlatlarını iktidar hırsı için katleden yezit mantıklı adam. Adını koyamadığın asil Türk milletini hafife alan insan şeklindeki şeytan. Her yerde dinimizi kullanıyorsun, şeytana değil de Allah’a iman ettiysen vicdanınla hesaplaş.
Bu milleti telef edip yezitlik yapma.
Kamuoyuna saygılarımla
Alaattin Çakıcı”
Fuat Avni ağzıyla yazılmış bu mektuptan sadece iki yıl sonra dönüp Fethullah’a saldıran ve tahliyeyi kapan Alaattin’in lambasından daha ne cinlerin çıkacağını göreceğiz.
Ayrıca, bu gelişmenin kokusu daha önceden alınmıştı. Alaattin Çakıcı’nın avukatlarından biri darbeci paşa Akın Öztürk’e hapiste saldırmıştı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×