Allah’ın evinde AKP mitingi
Referandum önce #HAYIR çalışmaları yapan siyasi parti ve STK’lara gün geçmiyor ki hem polis hem de AkTroller tarafından saldırı olmasın. Ama hem devletin tüm gelirini, hem araçlarını ‘evet’ çalışmaları için kullanmaktan da kaçınmıyorlar.
KaçAK Saray’ın sakini, 2013 Gezi Direnişi sırasında başörtülü bacısının üzerine işeyen üstü çıplak, deri pantolonu abilerin görüntülerini hala göstermedi, camiye ayakkabıları ile giren gençlerimizi hala tespit edip, ispat edemedi böyle bir şeyi ama ne hikmetse kendileri Allah’ın evi diye adlandırdıkları camileri her fırsatta kendi çıkarları için siyasi malzeme olarak kullanmaktan çekinmiyorlar.

Biz camiye ayakkabılarımızla girmedik ama onlar KaçAK Saray’ın diktatörü için orada hutbeler verip miting düzenlemeye devam ediyor.

Bursa’nın Merkez Nilüfer İlçesinde AKP tarafından bu akşam bir miting gerçekleştirilecek.

Daha önce cami önlerinde ve içinde yapılan “evet” propagandası nedeniyle büyük tepki çeken AKP, akşam yapacağı mitingi camide gerçekleştirecek.

“Daima Millet kararımız evet” mitinginin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun katılımıyla Beşevler Kuba camide düzenleneceği öğrenildi.

İşte Bursaolay adlı yerel sitenin duyurduğu mitingin pankartı:

redaktif.net
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×