Arınç; Ankara'nın asfaltlarını cin çarpmış
Gökçek, darbe girişimini değerlendirirken “Bütün operasyonların neticesi de Bülent Arınç’ı başa getirmekti” dedi. Arınç ise sosyal medya hesabından çok sert bir açıklama yaparak, “Gökçek, AKP kurulduğunda AKP’ye karşı parti satın almış, Recep Tayyip Erdoğan’a ve partimize her türlü hakareti reva görmüştü. Rica minnetle, kapı kapı dolaşıp yüz suyu dökmesiyle AKP’ye girdiğini herkes bilir. Cinlerin etkisiyle söylediği sözleri ciddiye almak mümkün değil. Gökçek, AKP kurulduktan iki sene sonra kimlerin operasyonu ile partiye katılmıştır?” diye sordu.
Arınç, Twitter’da
 ‘gelenekselleşen’ uzun açıklamalarında kendisini hedef alan Gökçek’in bu sözleri 
‘cinlerin etkisiyle söylediğini’ yazmıştı.

BAŞKANSIZ BAŞKENT
Ankara’nın uzun zamandır ‘başkansız’ olduğunu iddia eden Arınç, “Belediye başkanı olduğu Ankara’da 10 dakika yağmur yağsa insanlar caddelerde, alt geçitlerde boğulma tehlikesi yaşıyorken ve yine Ankara’nın ana caddelerinde bile asfaltlar cin çarpmış gibi çukurlarla doluyken, dilindeki zifti bana değil, Ankara’nın bozuk asfaltlarına dökmesini tavsiye ederim. Öyle tahmin ediyorum ki Ankara’da yaşayan sevgili vatandaşlarımızın da temennisi budur. Çünkü epeydir başkansızlar” dedi.

GÖKÇEK YANIT VERDİ: FETÖ’NÜN UŞAĞISIN
Arınç’ın sözlerine Twitter hesabından yanıt veren Gökçek, isim kullanmadan “İlgisine… FETÖ’nün uşağısın. Hırsın ve ihtirasın seni kemiriyor. Fitnecisin, inananlar senden nefret ediyor. Seni Allah’a havale ediyorum” dedi.

İLGİLİSİNE...
FETONUN UŞAĞISIN.
HIRSIN VE İHTİRASIN SENİ KEMİRİYOR.
FİTNECİSİN.
İNANANLAR SENDEN NEFRET EDİYOR.
SENİ ALLAH'A HAVALE EDİYORUM

ARINÇ TEŞHİR EDECEK Mİ?
Aynı ikili 7 Haziran seçimlerinden önce de kapışmış, Bülent Arınç “Ankara’yı parsel parsel sattı” dediği Gökçek hakkında 100 dosya açıklayacağını söylemişti. Seçim sonrasında ise yan çizdi ve sözlerini değiştirdi. Şimdi Arınç’ın o dosyaları çıkarıp çıkarmayacağı merak konusu…

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×