Atilla Taş ‘FETÖ’den gözaltında!
Başsavcılık tarafından “FETÖ’nün medya yapılanmasına yönelik” diye tarif edilen soruşturmada, 35 gazeteci ve akademisyen hakkında gözaltı kararı alınmasının ardından Atilla Taş Gemlik’te gözaltına alındı. 
Taş’ın, Gayrettepe’deki Asayiş Şube Müdürlüğü yerleşkesine getirileceği öğrenildi.
Böylelikle, bazı saçma şarkılar söyleyen ve sosyal medya hesabı üzerinden iktidara komik komik mesajlar yollayan şarkıcı Atilla Taş, sırf Fethullahçıların çıkardığı bir gazetede köşe yazdı diye terörist’ ilan edilmiş oldu!..

Atilla Taş’ın yanı sıra gözaltında bulunan Nurullah Öztürk, Rasih Yılmaz, Murat Aksoy, Abdullah Alparslan Akkuş, Dinçer Gökçe, İskender Yunus Tiryaki, Levent Arap, Ömer Şahin ve Ayhan Şimşek’in emniyetteki işlemlerinin sürdüğü belirtiliyor. 
Hakkında gözaltı kararı verilen ancak adreslerinde bulunamayan ve bir kısmının yurt dışına çıktığı tespit edilen, aralarında gazeteci ile akademisyenlerin olduğu 25 isim ise şöyle:

“Ergun Babahan, Eyüp Can Sağlık, Mehmet Yavuz Baydar, Erhan Başyurt, Abdülkerim Balcı, Asım Yıldırım, Gökçe Fırat Çulhaoğlu, Önder Deligöz, Ali Selçuk Gültaşlı, Şemseddin Efe, Turhan Bozkurt, Yonca Kaya Şahin, Ali Yurttagül, Ayşe Özkalay, Can Bahadır Yüce, Celil Sağır, Faruk Arslan, Hasan Cücük, İbrahim Öztürk, Kemal Gülen, Mahmut Akpınar, Mutlu Çölgeçen ile Prof. Dr. Osman Özsoy, İhsan Yılmaz ve Savaş Genç.”
Soruşturma kapsamında haklarında gözaltı kararı verilen şüphelilerin, Fethullahçılarla bağlantılı oldukları ve çalıştıkları basın yayın organları ile sosyal medya hesapları üzerinden ‘Fethullahçı Terör Örgütü’ lehine propaganda yaptıkları öne sürülüyor.

Benim ülkeme bir tek ihanetimi bulsunlar, kimseye bırakmam kendimi asarım! İçim rahat, başım dik,alnım açık, ister gelin alın,ya da geleyim!

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×