Aylin Aslım'dan Sıla'ya destek: Demokrasi için gitmiştiniz ya, o sebepten...
 Yenikapı mitingine katılmayacağını, bunu bir şov olarak gördüğünü dile getiren Sıla sosyal medyada adeta topa tutulmuştu. Sıla’nın söylemlerinin arkasında olduğunu ifade etmesi üzerinde adeta bir linç girişimi başlatıldı. Ardından ise ilk önce İstanbul Belediye Başkanlığı tarafından yapılan açıklamayla Sıla’nın bu ay sonunda Harbiye’de gerçekleşecek olan konserlerinin iptal edildiği duyurulmuş, ardından ise Bursa’da da konserleri iptal edilmişti. Hatta Bursa’lı bir vatandaş Sıla hakkında savcılığa suç duyurusunda bile bulunmuştu.

Tüm bu yaşananların ardından herhangi bir açıklama yapmayan Sıla’ya sanatçı arkadaşı Aylin Aslım’dan destek geldi. Sosyal medya hesabından Sıla’nın konserlerinin iptal edildiğine dair olan haberi paylaşan Aylin Aslım Pazar günü mitinge katılan sanatçılara seslenerek ses çıkarmalarını istedi.  
Aylin Aslım kısa fakat anlamlı bir destek mesajı yayınlayarak, Yenikapı’ya amigoluğa giden ‘sanatçı’lara rest çekti.
Aslım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, kinayeli bir biçimde, “Pazar günü mitinge katılan sanatçı arkadaşlar buna ses çıkarır umarım. Demokrasi için gitmiştiniz ya, o sebepten” ifadelerini kullandı.

İşte Aylin Aslım’ın o paylaşımı;

AYLİN ASLIM KİMDİR?

1975 yılında doğan Aylin Aslım, Almanya’da hayata gelmiştir. 1994 yılından itibaren İstanbul’da çeşitli mekanlarda yabancı coverlar ile müzik hayatına başlayan Aylin Aslım, 1998 yılında ilk albümünü çıkararak kendisine özel bir hayran kitlesi yaratmayı başardı. Bazı dizilerde konuk oyuncu olarak rol alan ve filmlerde de yer alan Aylin Aslım, son olarak 2013 yılında albüm çıkarmıştır.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×