Bana yüzsüzlüğün resmini yapabilir misin Abidin? Cemaati devlete CHP yerleştirmiş..
CNN Türk'te Şirin Payzın'ın sunduğu 'Ne oluyor?' programına katılan AKP Milletvekili Ahmet Gündoğdu'dan akıllara zarar bir çıkış geldi.
Gündoğdu, Cemaat'i devlete CHP'nin yerleştirdiğini iddia etti.
Memur-Sen eski Başkanı AKP milletvekili Ahmet Gündoğdu, Cemaat'i devlete CHP'nin yerleştirdiğini iddia ederek "Biz fark edinceye kadar zaman geçti... Farkına varınca temizliyoruz" dedi.
Sözün bittiği yer tam olarak burasıdır.


Ellerinde olsa tarih kitaplarına 15 Temmuz'u da CHP'nin organize ettiği darbe girişimi diye yazdıracaklar ama gerçeklerin kötü bir huyu var.


Aklımızla alay etmeyin bari.
60 yıldır aynı zihniyet iktidarda, hala utanmadan cemaati devlete CHP yerleştirdi diyorsunuz.


O zaman ne diye "kandırıldık" deyip duruyorsunuz..

***
Gündoğdu Cemaat'i öve öve bitiremediği konuşmalarını da unutmuşa benziyor..

KENDİ SÖZLERİNİ UNUTTU
Cemaat'in devlete sızmasını AKP öncesi döneme bağlayan Ahmet Gündoğdu Fethullah Gülen'i öve öve bitiremediği, hatta Cemaat'e yapılan operasyonları eleştirdiği konuşmalarını unuttu.
2011'de Türkçe olimpiyatlarını öven Gündoğdu şunları söylemişti:
"Hizmetlerin durdurulma çağrısı yapılıyor. Keşke siyasi partiler referandumda bu milletin ne dediğini okuyabilseler. Keşke geçmişlerinde milli manevi değerlere önem verdiğini söyleyen siyasi partiler 12 Eylül referandumunda darbecilerle ve daha önce 'tu kaka' ilan ettikleriyle aynı safta nasıl yer alabildiklerini bir çek edebilseler. Biz tüm cemaatlerin bu ülkeyi tanıtma adına yaptığı her şeyi alkışlarız. Fethullah Hoca cemaatinin de Türkçe olimpiyatları ve Türk okullarıyla yaptığı hizmetlerin tartışmaya açılmasını, şaibe altında bırakılmasını doğru bulmuyoruz. Bugün geçmiş onlarca yılda devletin yapması gerekip de yapamadığı birçok hizmetin bu Cemaat aracılığı aracılığıyla yapıldığını, güzel ülkemizi dünyaya tanıttıklarına tanıklık ediyoruz. Bu hizmetlere destek olamayanlar bari gölge olmasınlar."
Odatv.com  

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
aslan 2 yıl önce

Bu yuzsuzlugun degil; olsa olsa daltarakligin resmi olurdu..

Misafir Avatar
Hasan Konukçu 2 yıl önce

Adam haklı olabilir 17-25 aralık olmasaydı Başbakanımıza ve bakanlarımıza iftira atmasalardı bir oluşumun hiçbirimiz farkında da değildik Allahtan iftiraya ugrayanlar kendi kendilerini akladılar da bizde iftira atan ve heryere bomba atan bu viçdansızları tanımış olduk.Allah vijdansız ve cüzdansız insanlarda bu milleti korusun.

Misafir Avatar
erol soysever 2 yıl önce

Bu oportünist, sendika başkanıyken bir toplu iş sözleşmesinde memurlara verilecek olan zammı faza bulmuş ve indirilmesini istemişti. Bunun karşılığında da, AKP'den milletvekilliğini koparmıştı !..

Misafir Avatar
ARİF YILDIRIM 2 yıl önce

HE OLDU 40 50 YILDIR IKTIDARDA CHP VARDI SANIRIM ONLAR YETRLESTIRDI TABI YERSE HALK CAHIL YA BIZ DEGILIZ ELHAMDURILLAH AMA SIZI BILMEYIZ ..

YAHU KUZUM KOL KOLA GITTINIZ PENSILVANYADAKI MEHTI DEDIGINIZ KISI DUNYAYI NERDEYSE ELE ALACAK GUCE ULASMIS...

YAHU KUZUM 12 13 SENDEIR IKTIDARDA SIZ VARSINIZ BAKANLARINIZ KOL KOLA IDI AGLIYORDUNUZ SIZ KENDINIZI KAPTIRMISSINIZ BIRKERE IFTIRA ATACAK YER ARAMASANIZ OLMAZ MI ZORLA KASINIYORSUNUZ ...

YAHU KUZUM NE OLURSAN OL ISTER VEKIL OL ISTER LISELI OL ISTER YASLI ISTER GENC KARDESSSSSSS AKILLI OLUN AKILLIIII AYIP YAPTIGINIZ INSANLARIN SABRINI ZORLUYONUZ.....

SIZ VE SIZIN GIBILERI SU AKP DEN TEMIZLEMEK LAZIM ZIHNIYETINIZ BOZUK PARA GIBI TEMIZ AKPLI KALSA AMENNA AMA SIZ ZORA GIRDIKCE IFTIRA ATIYORSUNUZ...

BEN BILMEM AMA BELEDIYELERDE VE BAZI VEKILLERIN HALEN CEMAAT ADI ALTINDA GIZLENDIKLERI UYUYAN HUCREYE BURUNDUKLERI DE ORTADADIR...

BEN BILMEM HALEN SAVCI ASKER POLIS DOKTOR VS KISILIKLERIN HALEN GIZLENDIKLERIDE ORTADADIR.