Berna Laçin’den ‘Hayırlı evlat’ göndermesi
Bahar aylarında yapılması beklenen Referandum öncesi ünlü isimler sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla renklerini belli etmeye başladı. Kararları ne olursa olsun özellikle sosyal medya üzerinden yoğun eleştiri bombardımanına tutulan ünlüler bu yüzden olsa gerek paylaşımlarında kullandıkları dile ve yaptıkları göndermelere büyük bir önem gösteriyor.
BERNA LAÇİN’DEN ‘HAYIRLI EVLAT’ GÖNDERMESİ
Yaptığı paylaşımlarla gündemi yakından takip ettiğini gösteren Berna Laçin, bu tartışmalar alevli bir şekilde devam ederken sosyal medya hesabından Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e ait bir fotoğraf paylaştı ve ‘Hayırlı evlat’ göndermesinde bulundu. Laçin’in paylaştığı metinde ‘Hayır’ların çokluğu dikkat çekerken, başarılı oyuncu yine son derece önemli konulara parmak bastı. İşte Berna Laçin’in paylaştığı metin: “Hayırlı cumalar dilerim… “Hayırlı” demişken aklıma geldi, eskiden her doğan çocuğa “Allah analı babalı büyütsün,vatana millete hayırlı bir evlat eylesin” derdi büyükler… Ne doğruymuş, ne güzelmiş… “Vatana millete hayırlı evlat nasıl olur” deyince Mustafa Kemal’i düşünürünüm, hepimiz binde birini yapabilsek, Türkiyemin önünde kimse duramaz, kimse bize zincir vuramaz. Allah hepimize “hayırlı bir evlat” olmayı, “hayırlı evlatlar yetiştirmeyi” nasip etsin.”
berna-lacin-ic
  1. "Hayır",RTE C.Başkanlığı'nda ve mevcut meclisle,bildik düzende yola devam etmektir. "Evet" ise pek çok bilinmezlik taşır .İyi düşünmeli!

  2. Mevcut düzenin devam etmesini istemek, "hayır" demek sayılıyor ya o bile ilginç

  3. Neye "evet" ya da "Hayır" dediğini bilmeli insan bu hayatta!

  4. İsteyen istediğini der ben hiç yargılamam! Yeter ki onursuz olmasın kararlar!

  5.   adlı kişiye yanıt olarak

    Hayırlı olsun

  6. Hayırlı cumalar dilerim... "Hayırlı" demişken aklıma geldi, eskiden her doğan çocuğa "Allah…


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×