Cemaat kafayı böyle buluyormuş!
Solcular yıllardır Fethullah Gülen yapılanmasının ne kadar samimiyetsiz olduğunu ve gerçek bir gizli servis projesi olarak inşa edildiğini anlatırdı. 
Birçok Müslüman bu adamlara samimi dindar ve İslamiyete hizmet eden nefer gözüyle bakar, birçokları da çeşitli maddi ve mevkisel çıkar için Cemaat’in yanında durur, akıl almayacak boyutta para yardımında bulunurlardı. 

Şimdi herkes sanki dün ne söylediğini unutmuşçasına eskiden ‘Hocaefendi’ diye taptıkları unsura FETÖ diye gece gündüz sövmeye başladı.
Gücün yanında duran çok olur, kişi gücü kaybedince yanındaki insanlar birer birer yok olur gerçeğidir tabii ama her videoda hüngür hüngür ağlayan şizofren bir grubun bu kafaya nasıl ulaştığını da bilmek lazım.

Erzurum’un Pasinler ilçesinde ‘FETÖ’ terör örgütüne yönelik yapılan darbe girişimi soruşturması kapsamında kapatılmasına karar verilen Özel Refia Hanım Kız Öğrenci Yurdunun bahçesinde esrar yapımında kullanılan Hint keneviri ele geçirilmiş. 
Cumhuriyet savcısının bilgilendirilmesi ve alınan talimat sonrası bahçedeki tam 897 kök Hint keneviri, belediye çalışanlarınca sökülmüş. Kamyona yüklenen Hint kenevirleri, incelemenin ardından imha edilmiş.

Elbette bu haber iktidarın Fethullahçılara yönelik ‘Haşhaşi’ tabirini güçlendirmek için uydurulmuş olabilir.
Belki de oraya dokunulmayacağını düşünen bir okul çalışanının marifetidir bu iş.
Ne var ki, dün taptıkları bir kişinin şimdi babasının isminin verildiği yerlere saldıran, doğduğu evi yakmaya çalışan bir güruh kafayı başka ne ile bulabilirdi bilemiyoruz.
Fethullah Gülen’in gözaltlarındaki derin morluklar ve konuşmaları sırasında sık sık kriz geçirmesi konusunda çeşitli dedikodular dönse de, Haşhaşi midir bilemeyiz; fakat toplum kafayı iyiden iyiye bulmaya başladı, orası kesin!
Kaynak : redaktif.com
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×