Cezaevlerinden tahliyeler başladı

Resmi Gazete'de yayımlanan 671 S.Kanun Hükümde Kararnameyle Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanun'a eklenen geçici maddeyle iki önemli düzenleme yapılıyor.
Denetimli Serbestlik kapsamında kapalı ve açık ceza infaz kurumlarından yaklaşık 38 bin kişi tahliye olacak.
671 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnameyle, Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı Hakkında Kanun'a eklenen geçici madde uyarınca Ceza İnfaz Kurumları'ndan tahliye edilen hükümlüler, aileleriyle kucaklaşarak, hasret giderdi.
Mutluluklarını aileleriyle paylaşan hükümlüler, uygulamadan duydukları memnuniyeti dile getirdi.Cezaevlerinden tahliyeler başladı
"AKLIMIZ BAŞIMIZA GELDİ"
Tahliye edilen hükümlü Turgay Aydın, gazetecilere yaptığı açıklamada,''cezaevinden tahliye olduğum için çok mutluyum. Böyle bir şey beklemiyordum, çok iyi oldu. Bundan sonra bizim için hayırlısı olur inşallah. Allah devletimiz ve milletimiz için doğruluk nasip etsin. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a teşekkür ederiz. Aklımız başımıza geldi. Bundan sonra daha iyi ve temiz insan olmaya çalışacağız.''dedi.Cezaevlerinden tahliyeler başladı
Hükümlü Rayif Bölükbaş da tahliye kararından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bundan sonra vatana ve millete hayırlı olmaya çalışacağını dile getirdi.
Ailelerin Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi önünde bekleyişleri sürüyor.Cezaevlerinden tahliyeler başladı

Cezaevlerinden tahliyeler başladı

Cezaevlerinden tahliyeler başladı

Cezaevlerinden tahliyeler başladı
ensonhaber.com

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×