CHP’li Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak’a silahlı saldırı!
Avcılar Belediye Başkanı CHP'li Handan Toprak'ın içinde bulunduğu makam aracına nereden geldiği belli olmayan kurşun isabet etti.
Kurşunun makam aracının ön camından şöför mahalline isabet ettiği, Handan Toprak ve şöförünün sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
KURŞUNUN NEREDEN GELDİĞİ NET DEĞİL
Öte yandan kurşunun nereden geldiğine ilişkin henüz net bir bilgi yok. Balkondan sıkılan bir kurşun olduğu sanılıyor.
Edinilen bilgiye göre, Handan Toprak Benli, ikamet ettiği sitenin yönetimi ile görüşürken park halindeki makam aracına kurşun isabet etti. Araç içerisinde o sırada kimsenin bulunmaması bir faciayı önledi.
İşte CHP'li Handan Toprak'ın kurşunlanan aracı
Başkan Dr.Handan Toprak Benli yaptığı açıklamada "2 Kasım 2016 Saat 19:30 sıralarında ikamet ettiğim sitenin Yönetimi ile görüşürken park halindeki makam aracımızın ön camından şoför mahalline kurşun isabet etmiştir. Aracın içinden şoför dahil hepimiz inmiş olduğumuzdan herhangi bir kimseye isabet etmemiş ve yaralanan olmamıştır. Konu ile ilgili araştırma yapılmaktadır." dedi.
handan_toprak_benli1

Makineli silahtan ses duyduklarını söylediler
İçeri girmiştim, arkadaşlar arabamıza bir kurşun isabet ettiğini söyledi. Sonra tekrar bakıldığında hemen Emniyet Müdürlüğü’ne haber verildi. Valimiz dahil 15 dakika içerisinde aradı ve geldiler. Konu Emniyet Müdürlüğü’nce araştırılmakta. Mermiye bakılmıyor. Komşular dışarıdan bir makineli silahtan ses duyduklarını söylediler. Ama nereden geldiği araştırılıyor. Şunun bilinmesini istiyorum ki asla benim şahsım ile ilgili saldırıya maruz kalmış olamayız. Belediyemizle, şahsımızla ilgili değil. Bunun bir kör kurşun olma ihtimalinin yanında, bir yerlere mesaj vermek için olmuş olabilir. Bununla ilgili araştırmalar yapılıyor. Beklediğimiz hiçbir şey değil. Böyle bir şeyi hiç beklemedik. Bizim sitemiz son derece güvenliği olan bir site. Tam da ortasında, yönetimin otoparkında böyle bir şey oldu. Asla şahsi olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir şey olamaz. Ya bir yerlere mesaj, ya kör kurşundur diyoruz.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×