Çiğli Saymaz'a ses oldu.  'Ali İsmail, Emri Kim Verdi'
 İZMİR Enternasyonal Fuarı'nda Çiğli Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe katılan gazeteci- yazar İsmail Saymaz, 'Ali İsmail, Emri Kim Verdi' adlı kitabını imzaladı.


CHP'li Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan tarafından okurlara hediye edilen kitapla birlikte kuyruğa giren İzmirliler, kitabın yazarı, gazeteci İsmail Saymaz ile sohbet etme imkanı buldu.

Çiğli Belediye Başkanı Hasan Arslan, "Demokrasi, aykırılık, demokratlaşmak ve Cumhuriyeti savunmak gibi önemli kavramları İsmail Saymaz’da görüyoruz. Özellikle 15 Temmuz darbe tartışmasıyla bağlantılı olarak haber programlarında ve tartışma programlarında izlediğimiz İsmail Saymaz demokratik kişiliği ile Türkiye’de ki diğer yazar ve çizerlere örnek olsun" dedi.

İsmail Saymaz da İzmir’de çok sayıda fuar ziyaretçisine ulaşmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti vurgulayarak, "Türkiye ne bir darbe ne demokrasi üzerinde bir tahakküme maruz kalır umarım her kimliğiyle daha demokratik daha eşit bir kimliğe Türkiye’mize kavuştururuz" dedi.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×